"Може бути підготовка до переговорного процесу": Тимочко вказав на нюанс зі зміною міністра оборони РФ


У Росії вперше за 12 років новий міністр оборони. Багато аналітиків сходяться на думці, що зміна міністра означає – Путін готується до затяжної війни. Проте відсторонення "зашквареного" Шойгу та заміна його на економіста з міжнародними зв'язками може бути підготовкою до переговорного процесу.

Про це сказав військовослужбовець, голова Ради резервістів Сухопутних військ Іван Тимочко у новому випуску програми Oboz.Talk. Він припустив, на що може вказувати призначення Андрія Бєлоусова міністром оборони РФ.

За його словами, перед Путіним зараз стоїть завдання стабілізувати економіку. Росія виділила 120 мільярдів доларів на "оборонку", і їх потрібно освоювати. "А Шойгу не справляється з тим", – зазначив Тимочко.

"По-друге, важливо розуміти, що ставлять політика, який вів економічну роботу міністром економіки, потім – у зовнішніх справах. Тобто зі сподіванням, видно, що зашквареного Шойгу відсунули, а поставили людину, яка має якісь ще зв'язки на міжнародній арені, з міжнародними політиками чи з економічними структурами, для того, щоб проводити якісь домовленості. Це, між іншим, навіть може бути підготовкою до якогось переговорного процесу", – припустив Тимочко.

За його словами, Путін робить ставку на особисті зв'язки Андрія Бєлоусова в міжнародній економіці. Зокрема, на його хороші стосунки з китайським бізнесом. Тимочко припустив, що Бєлоусов навіть може бути ставлеником Китаю.

"Є інформація, що в нього дуже добрі й теплі стосунки з китайським бізнесом, що власне в крайній рік він намагався вибудовувати, хай через треті країни, але імпорт, експорт безпосередньо необхідних їм товарів з Китаю. Можливо, це один із тих варіантів. Можливо, це просто ставленик Китаю", – зазначив військовослужбовець.

Тимочко також припустив, що призначення на посаду очільника міноборони цивільного чиновника може бути простим "мавпуванням" підходу до цього питання європейських країн.

"Можливо, вони намагаються взяти чи вкрасти досвід наш чи інших країн, де на чолі міністерства оборони стоїть цивільна людина, фінансист, бо загалом завдання міністерства оборони, навіть тої ж самої Росії, його завдання стоїть у площині забезпечення військ – логістика, купівля товарів першої потреби, навіть того ж самого озброєння. А планування військових операцій, проведення, втілення їх у дію, цим все-таки займається генеральний штаб", – зазначив військовослужбовець.

В Україні чехи побудують патронний завод, а американці налагодять виробництво штурмових гвинтівок, - Шмигаль

вівторок, 16 липень 2024, 17:14

Україна та Чехія підписали угоди про спільне виробництво зброї. Про це під час спільної пресконференції з очільником чеського уряду Петером Фіалою розповів прем'єр-міністр України Денис Шмигаль, пише "Європейська Правда", інформують Патріоти України. ...

Міноборони Росії оголосило винагороду за перший знищений F-16 України

вівторок, 16 липень 2024, 16:59

Солдатам Збройних сил Російської Федерації, які першими знищать американський винищувач F-16 або F-15, обіцяють заплатити 15 мільйонів рублів. Про це повідомило російське міністерство оборони, зазначають Патріоти України. . Про намір виплатити цю суму...