Може бити по бункерах: Що це за ракета Taurus, яку Україна офіційно запросила у Німеччини


Може бити по бункерах: що це за ракета Taurus, яку Україна офіційно запросила у Німеччини

Крилаті ракети Taurus, які Україна офіційно запросила у Німеччини, можуть бити по ворожих цілях до 500 км. При цьому їхня швидкість сягає від 800 до 900 км/год, передають Патріоти України.

Taurus підходить для атаки на бункери, аеродроми, мости та шляхи постачання. При цьому атакувати цією зброєю можна не сам бункер, а окремі приміщення.

Taurus може нести 480 кілограмів вибухівки та має двометрову загострену частину зі спеціальної сталі, яка пробиває бетонні стіни метрової товщини, а вибух відбувається на запрограмованому поверсі.

Повідомляється, що снаряд може пробити "кілька метрів залізобетону". За словами депутата німецької опозиційної партії "Християнсько-Демократичний Союз" Родеріха Кізеветтера, такі ракети дозволили б "завдати удару по російській військовій інфраструктурі далеко за лінією фронту".

"Все одно нам віддадуть": На росТБ розмріялися про захоплення України (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 16:38

Також на росТБ продовжують фантазувати про втрати України у війні. Фрагмент абсурдного пропагандистського шоу опубліковано в Telegram. Пропагандист Дмитро Лекух, який називає себе "журналістом та політичним оглядачем", видав, що Захід нібито сам придум...

Нові ядерні перегони почалися: США мають змінити стратегію, або програють, - The Telegraph

понеділок, 2 жовтень 2023, 15:45

Зараз Америка несе непотрібний тягар великої кількості міжконтинентальних балістичних ракет шахтного базування, від яких мало користі, але багато клопоту. Як пише The Telegraph, світ вступає в нові перегони ядерних озброєнь. Але цього разу до протистоя...