"Може, для когось це "символічні суми", для мене - ні": Ексміністр розповів, скільки коштує аренда житла в Конча-Заспі (фото)

Колишній міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, прореагував на вчорашній виступ президента Володимира Зеленського після засідання РНБО. На своїй сторінці у Facebook урядовець запевнив, що ніколи не користувався державними пільгами, в тому числі службовим житлом, передають Патріоти України.

«Бути публічною людиною – не лише здорово, це ще й відповідальність. І тому кожен з нас, державних діячів, хто агітує за рух до Європи і впровадження європейських стандартів публічності, повинен відповідати на публічні питання, в тому числі - де живеш, і скільки це тобі коштує. Я готовий. Під час своєї роботи і народним депутатом України, і першим заступником Адміністрації Президента, і в двох Урядах України ніколи не користувався ні пільгами, ні безоплатним службовим житлом. До речі, пільги для урядовців, дійсно ми скасували у 2014 році», – написав він.

За словами Геннадія Зубка, житло в столиці він завжди оплачував, зокрема з 2016 року він офіційно орендує, проживає, декларує і оплачує будинок в 265 кв метрів (132,5 кв. метрів житлових, 132,5 кв. метрів підвальних) на базі (або зоні) відпочинку Конча-Заспа. На підтвердження він виклав фотографії рахунків, оплачених Людмилою Зубко.

«Я публічна людина, і тому публікую фото будинку і фото платіжних доручень за своє житло – і під час роботи в Уряді, і під час президентства Зеленського. Це не є державною таємницею», - написав Зубко.

Як випливає з допису, в 2017 році за оренду житла чиновник платив 58 тис. грн, в 2020 році – 69 тис. грн, а в 2021 році – 104 тис. грн на місяць. «Може для когось це «символічні суми» за оплату житла, для мене – ні», – підсумував чиновник.

Путін уже щось готує? Росія заявила про "вибухонебезпечну" ситуацію в Європі, посилюється військове протистояння

середа, 23 червень 2021, 10:23

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу заявив про "вибухонебезпечну" ситуацію в Європі. Закріпилася тенденція до посилення військового протистояння між блоком і РФ. Про це він заявив на Московській конференції з міжнародної безпеки, повідомляє ТАСС, перед...

З архіву ПУ. "Треба зняти ще "відосік", а що далі? - Мені - пофіґ!": Далекобійники відповіли Зеленському віршем на "заср*нців"

середа, 23 червень 2021, 10:00

Дарма президент вирішив образити такий значний прошарок простих українців... Володимир Зеленський у зверненні до далекобійників 23 червня 2020 року вирішив обізвати їх "засранцями". Однак шофери - це йому не кабінетні "чорти", тому за словом у кишеню в...