Може "головному фельдмаршалу" Путіна ще зірку героя дадуть? Москва показала, як літак з Шойгу "героїчно відбивався" від "стерв'ятників" НАТО над Балтикою (відео)

З рядового епізоду обозначення присутності в прикордонному з балтійськими державами НАТО регіоні пропаганда Кремля "ліпить" героїчний епос скрепного побєдобєсія

У мережі з'явилося відео, на якому російський Су-27 ескорту відтіснив винищувач НАТО F-18, який впритул наблизився до літака міністра оборони Росії Сергія Шойгу, зазначають Патріоти України. На кадрах видно, як російський винищувач відсунув натівця і не дозволив ближче наблизитися до лайнера Шойгу, який летів із Калінінграда до Москви.

Літак супроводу Шойгу атакував винищувач НАТО

При цьому, в НАТО вже пояснили наближення винищувача до лайнера тим, що над Балтійським морем відстежили російський літак, супроводжуваний винищувачем. Після цього для ідентифікації борту, який летів близько до повітряного простору союзників були направлені винищувачі балтійської місії повітряного патрулювання.

Відразу після того, як літак був ідентифікований, винищувачі НАТО повернулися на базу. НАТО не має інформації про те, хто знаходився на борту, - запевнили в Альянсі.

Питання вже обговорювали: Пристайко розповів, із якою ще країною Європи українці можуть отримати безвіз

неділя, 22 вересень 2019, 13:54

Зараз громадяни України, щоб відвідати Сполучене королівство, мають отримати візу. Україна розраховує на запровадження безвізового режиму з Великобританією. Про це заявив міністр закордонних справ України Вадим Пристайко в інтерв'ю, передають Патріоти ...

"Усиленные патрули с необычными шевронами": Донеччани повідомляють про дивну активність окупантів в місті

неділя, 22 вересень 2019, 12:53

Про причини посилення патрулів містяни не знають. Жителі непідконтрольного Україні Донецька в соціальних мережах повідомляють про посилення патрулів членів НЗФ на центральних вулицях міста, передають Патріоти України.