
Українські військовослужбовці ліквідували російського 20-річного окупанта, який пішов на фронт, щоб заробити на "Ладу". Про це повідомляє блогер-розслідувач Іраклі Комахідзе, передають Патріоти України.
Єфрейтор Сергій Горчаков був радіотелефоністом автомобільного відділення медичної роти. Він сам вказав у соцмережах, що народився у 2002 році і проживав у Микільському районі Вологодської області.
Ще минулого року він залишив на своїй сторінці пророчий пост із зображенням автомобіля "Лада" та написав "Через год поедим". Саме так і було написано, окупант не знав, що слово "поедем" пишеться інакше.

Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: