
Міністерство оборони допустило до експлуатації у військах бойовий модуль “Таврія” — дистанційно керовану турель, обладнану двома кулеметами. Один з кулеметів — великокаліберний. Про це повідомили в суботу, 2 листопада, в українському оборонному відомстві, передають Патріоти України.
“Турель з кулеметами за допомогою системи управління захоплює та супроводжує цілі, може вести прицільний вогонь по рухомих об’єктах. Може працювати як удень, так і вночі. Весь модуль захищений бронезахистом, що здатний витримувати влучання куль зі стрілецької зброї й захищати від уламків”, - йдеться у повідомленні Міноборони.
Цей модуль може встановлюватись на бойові броньовані машини або ж слугувати для оснащення наземних роботизованих платформ. При встановленні на бронетехніці пульт керування бойовим модулем та монітор оператора розташовано всередині бойової броньованої машини. Це забезпечує додатковий захист військовослужбовця-оператора модуля у бою.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...