"Може розглядатися як законна військова мета": Медведєв почав погрожувати Великій Британії та назвав її "одвічним ворогом" Росії

У середу, 31 травня, заступник голови Радбезу РФ Дмитро Медведєв почав погрожувати Великій Британії через її допомогу Україні, передають Патріоти України.

Російський політик згадав слова міністра закордонних справ Великої Британії Джеймса Клеверлі, який заявив, що Україна «має законне право проєктувати силу за межами своїх кордонів, щоб підірвати здатність Росії проєктувати силу на саму Україну».

Медведєв у притаманній йому хамській манері заявив, що «дурні чиновники Великої Британії», яка є «одвічним ворогом» Росії, «повинні пам’ятати», що «їхню державу також можуть кваліфікувати як таку, що перебуває у стані війни».

«Сьогодні Велика Британія виступає як союзник України, надаючи їй військову допомогу у вигляді техніки і фахівців, тобто де-факто веде неоголошену війну проти Росії», — написав він у Twitter.

Медведєв заявив, що в цьому випадку будь-який з її державних чиновників нібито «може розглядатися як законна військова мета».

"Все одно нам віддадуть": На росТБ розмріялися про захоплення України (відео)

понеділок, 2 жовтень 2023, 16:38

Також на росТБ продовжують фантазувати про втрати України у війні. Фрагмент абсурдного пропагандистського шоу опубліковано в Telegram. Пропагандист Дмитро Лекух, який називає себе "журналістом та політичним оглядачем", видав, що Захід нібито сам придум...

Нові ядерні перегони почалися: США мають змінити стратегію, або програють, - The Telegraph

понеділок, 2 жовтень 2023, 15:45

Зараз Америка несе непотрібний тягар великої кількості міжконтинентальних балістичних ракет шахтного базування, від яких мало користі, але багато клопоту. Як пише The Telegraph, світ вступає в нові перегони ядерних озброєнь. Але цього разу до протистоя...