Може становити загрозу: Росіяни створили неповноцінне угруповання для атаки на Запорізькому напрямку

Російські війська підтягнули певні резерви на Запорізькому напрямку і створили неповноцінне угруповання для атаки. Про це начальник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Євген Єрін повідомив у ефірі телемарафону "Єдині новини" 28 січня, передають Патріоти України.

Він пояснив, що такі ворожі формування можуть становити загрозу для ЗСУ на окремих напрямках. Це сковує українські війська і не дає можливості для їхнього повноцінного розосередження та перекидання на інші загрозливі напрямки.

Єрін також повідомив, що на сьогодні на Запоріжжі діють переважно регулярні російські підрозділи. "На Запорізькому напрямку в основному штатні підрозділи РФ, їхніх збройних сил. Приватних військових компаній у нас поки що не спостерігається. В складі цих військових частин як професійні військові, так і мобілізований особовий склад. Тут представлена основна палітра сухопутних військ ЗС РФ", – описав ситуацію представник Сил оборони Таврійського напрямку.

На Хмельниччині любителі "російського шансону" жорстоко побили чоловіка, який зробив їм зауваження (відео)

п’ятниця, 29 вересень 2023, 8:47

У місті Дунаївці Хмельницької області двоє чоловіків побили місцевого жителя, який зробив їм зауваження через те, що вони слухали російський шансон. Потерпілий отримав важкі травми. Про це у Facebook-групі "Ділові Дунаївці" розповіла дружина постражда...

Як СРСР вдалося проіснувати 70 років із неробочою економікою: Експропагандист назвав причини

п’ятниця, 29 вересень 2023, 8:29

СРСР, незважаючи на свою неймовірно неефективну економічну модель, все ж таки проіснував майже 70 років. Колишній радянський пропагандист пояснив, що "совєти" досягли такого результату, бо влада мала практично необмежений доступ до людських і природних...