Може, там і на ЗСУ коштів вистачить? НАБУ вилучило в справі Князєва додаткові пів мільйона доларів

У справі за підозрою Голови Верховного Суду НАБУ і САП під час обшуку вилучили велику суму готівки у майже пів мільйона доларів США. Наразі джерело походження і приналежність цих коштів досліджують. Про це інформує Національне антикорупційне бюро України, передають Патріоти України.

Зазначається, що обшук було проведено 22 травня у межах досудового розслідування отримання 2,7 млн дол. США неправомірної вигоди Головою ВС і адвокатом. "Гроші передавали Голові ВС в обмін на рішення на користь одного з українських бізнесменів". - йдеться у повідомленні.

Справа Князева: що передувало

У вівторок, 16 травня, пленум Верховного суду висловив недовіру Всеволоду Князєву і припинив його повноваження. За недовіру проголосувало 140 суддів, за припинення повноважень - 137.

Ексголова Верховного Суду Всеволод Князєв вперше прокоментував своє затримання на хабарі в розмірі 2,7 млн доларів. Він заявив, що "це незаконно", бо, мовляв, "він сам показав, де лежать гроші".

Згодом вищий антикорупційний суд України обрав запобіжний захід ексголові Верховного Суду Всеволоду Князєву, якого підозрюють в отриманні рекордного хабаря на 2,7 мільйона доларів.

Повернення історичної справедливості: Естонія перейменує окупований росією Калінінград

середа, 27 вересень 2023, 7:26

В парламенті Естонії запропонували розглянути можливість використання назви Кенігсберг замість Калінінграда естонською мовою, повідомляє Радіо Свобода. . За словами голови комітету у закордонних справах Марко Міхкельсона, комітет дійшов висновку, що ...

Спікер парламенту Канади пішов у відставку через критику за запрошення на засідання ветерана СС "Галичина"

середа, 27 вересень 2023, 6:58

У короткій заяві він подякував парламентарям за довіру під час обрання спікером Палати громад Канади у попередньому й нинішньому скликаннях. "З важким серцем повідомляю депутатів про свою відставку з посади голови Палати громад", – сказав Рота, не уточ...