"Може, тепер час настав?": Депутат Держдуми закликав бити по АЕС та ТЕЦ в Україні

Депутат Держдуми Андрій Медведєв закликав російську армію знищувати українські теплові та атомні електростанції. За його словами, "неприліт" у такі об'єкти виглядає дуже дивно. Відповідне повідомлення Медведєв опублікував у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

Він стверджує, що "об'єкти енергетики – мішень для українських диверсантів" на території так званих "ЛДНР" та Бєлгорода. "У мене є одне дуже, можливо дивне, і навіть банальне питання: а доки ми будемо на це просто дивитися і не відповідати? В Україні немає ТЕЦ? Ліній електропередач? Підстанцій? Ну і всього іншого. І так, АЕС. Невже ні? Чи невже хтось не знає, де вони знаходяться? Може якось підказати?", – сказано у повідомленні.

"Ну просто наша невідповідь, неприліт "Калібра" в такі об'єкти, виглядає, скажу акуратно, дуже дивно. Можливо тепер хоча б час настав?", – додав він.

"Просто м'ясо": Росія відправляє у жорсткі бої каральны загони за досвідом Сталіна

вівторок, 3 жовтень 2023, 15:42

Росія розгортає каральні батальйони за досвідом диктатора Йосипа Сталіна. До їхнього складу входять п’яні "мобіки" та засуджені. Як пише Reuters, Росія зібрала зеків та інших низькоморальних солдат у штрафні підрозділи, відомі як загони "Шторм-Z", і ві...

"Коротше, на війні готуємося до війни": Невдоволені окупанти показали іржаві міни, які їм постачає міноборони РФ (відео)

вівторок, 3 жовтень 2023, 15:25

Російські військові скаржаться на іржаві боєприпаси, які їм постачає зі своїх складів міноборони РФ. Відео з відповідним скигленням загарбники оприлюднили у соцмережах, передають Патріоти України. На ньому видно, що сотні мін, які прибули до них, були ...