Може вдарити в будь-який момент: Стало відомо, скільки "Калібрів" Росія тримає в готовності до атак по Україні

Росія тримає на бойовому чергуванні в Чорному морі 8 грудня 13 кораблів, один з яких - носій крилатих ракет "Калібр" із загальним залпом у чотири ракети. Про це повідомили у Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України.

Водночас в Азовському морі російські окупанти надалі контролюють морські комунікації, утримуючи на бойовому чергуванні два кораблі. У Середземному морі перебувають дев’ять російських кораблів, п’ять з яких є носіями "Калібрів". Загальний залп – 76 ракет.

Не тільки Путін може "грати м'язами": США перекинули есмінець з "Томагавками" на відстань удару по Криму і Ростову (фото)

вівторок, 7 лютий 2023, 20:28

Американський есмінець USS Nitze, оснащений "Томагавками", підійшов до входу в протоку Босфор і кинув якір біля узбережжя Стамбула перед запланованим заходом в порт на військовій-морській базі Гельджюк. Про це йдеться в Twitter 6-го флоту США, передают...

Шойгу приписує собі неіснуючі перемоги та активізує конфлікт з "вагнерівцями" - українська розвідка

вівторок, 7 лютий 2023, 20:00

У військово-політичному керівництві Росії триває конфлікт. Зокрема, про це свідчить заява міністра оборони РФ Сергій Шойгу про "успіхи" збройних сил країни на Донеччині та замовчування ним участі в боях найманців ПВК "Вагнер". Про це повідомило ГУР Мін...