"Може, він зібрався до мене в Лондон?": Гонтарева потролила Зеленського через його "стратегію" щодо курсу долара

Валерія Гонтарева нагадала, що зараз ситуація в банківській системі особливо не змінилася з травня 2015 року, коли її привели до стабільного стану.

Валерія Гонтарева. Фото: РБК.

Позиція президента Зеленського, який пропонує девальвувати національну валюту і відійти від ринкового курсоутворення, може відчутно вплинути на ситуацію в Україні. Про це в інтерв'ю заявила екс-глава НБУ Валерія Гонтарева, повідомляють Патріоти України.

Гонтарева нагадала, що зараз ситуація в банківській системі особливо не змінилася з травня 2015 року, коли її привели до стабільного стану. Крім того, НБУ знизив рівень інфляції. У країні проводиться нова монетарна політика, спрямована на цінову стабільність. За це Україну хвалять всі міжнародні партнери.
А нинішня влада наполягає на тому, щоб регулятор змінив свою політику, тому що бюджет порахований за курсом 30 гривень за долар. «Замість того, щоб просто внести зміни в бюджет, президент пропонує відійти від ринкового курсоутворення, яке нам так важко дісталося. Ми п'ять років живемо при стабільному курсі, у нас гнучке курсоутворення, в країні стабільна макроекономічна ситуація. Тому, коли президент хоче девальвувати національну валюту на 11 відсотків просто в наказовому порядку, хочеться його потроллити і запитати: може, він зібрався до Гонтаревої в Лондон?», - зазначила екс-глава НБУ.
Джерело: Факты

Хіти тижня. КДБ Білорусі зламав "головну опозиціонерку": Тіхановська з папірця зачитала заклик до білорусів припинити протести (відео)

четвер, 13 серпень 2020, 0:35

Білоруси потребують нового лідера, котрий здатен іти на жертви, як і вони самі. Кандидат в президенти Білорусі Світлана Тіхановська записала відеозвернення, в якому закликала своїх прихильників припинити акції протесту в містах країни. При цьому те...

Хіти тижня. У Мінську виявили заповнене боєприпасами авто з російськими номерами, - білоруське держТБ

середа, 12 серпень 2020, 23:55

У сюжеті йдеться, що нібито "українські та російські сліди в організації протестів" простежуються не лише в Мінську. Зазначається, що телеканал повідомив із посиланням на правоохоронців, що це може свідчити про "спробу розхитати ситуацію з-за меж Білор...