Може вражати цілі не лише у морі, але і в річках: ЗС РФ уперше застосували свій дрон-камікадзе, на кшталт українського Magura-5 (відео)

Відповідь українським Magura: ЗС РФ уперше застосували новий морський дрон-камікадзе. ВІДЕО

У Російській Федерації заявили, що вперше застосували в Україні новий морський дрон-камікадзе. Відповідне відео опублікувала команда Telegram-каналу "Там за туманами", яка називає себе розробником апарату. В описі зазначено, що канал веде чинний офіцер спецназу разом із соратниками.

На відео видно, як безекіпажний катер рухається водоймою, а наблизившись до узбережжя — вибухає. Telegram-канал "VD:Розвідка Ворога" пише, що на цих кадрах зафіксовано випробування дрона в Херсонській області.

За інформацією російського Telegram-каналу "Военкоры русской Весны", безпілотник має дальність до 250 кілометрів. Заявлений обсяг вибухової речовини становить 250 кілограмів у тротиловому еквіваленті, але його планують збільшити до 350 кілограмів. Дрон оснащений сучасними супутниковими модулями та інерціальною системою навігації на відхиленні компаса.

Повідомляється, що згадані безекіпажні катери збираються в цехах Тульської області РФ за підтримки обласного уряду. Російський портал "Военное обозрение" пише, що такі апарати можуть використовуватися для атак на об'єкти та інфраструктуру не тільки на морі та узбережжі, а й у руслах великих річок.

"Вони вас з'їдять. Це їхня природа": Віцеспікер парламенту Польщі назвав головну помилку в стосунках із РФ

субота, 15 червень 2024, 17:45

Віцеспікер Сенату Польщі Міхал Камінський вважає, що країни Заходу, намагаючись налагодити стосунки з Росією, проявляють наївність на необачність. Про це він говорив в Одесі під час міжнародного Black Sea Security Forum, який присвячений обговоренню бе...

"Кримський міст"-2: Романенко пояснив, навіщо Путін будує залізницю до Маріуполя і чим її можна знищити

субота, 15 червень 2024, 17:28

Завершення будівництва цього об’єкту може стати черговою загрозою для наших військових, бо у разі наявності транспортного сполучення суходолом, окупанти зможуть набагато швидше постачати на фронт озброєння, техніку та живу силу.ТСН.ua з’ясовував, чи ді...