Може визначати питання заміни ламінату на плитку: Терорист Гіркін накинувся на Шойгу і дав йому "характеристику"

Колишній ватажок "ДНР" Ігор Гіркін (Стрєлков) вкотре виступив із критикою стратегії РФ щодо війни проти України. Цього разу він дав невтішну "характеристику" міністру оборони країни-агресора Сергію Шойзі, передають Патріоти України.

Терорист вказав на його некомпетентність. Фрагмент відео виклали у Telegram-каналі британської розвідки (МІ6) British Intelligence. "Колишній ФСБівець Гіркін дав професійну характеристику оленяру Шойгу", – йдеться у підписі до ролика.

На кадрах екслідер терористів "ДНР" коментує інформацію про те, що глава Міноборони РФ визначив окупантам нові завдання щодо бойових дій.

"Шойгу визначив нові завдання?.. Він може визначити лише питання заміни ламінату на плитку. Це його компетенція. Ще він може влаштувати танковий біатлон", – висловився на це Гіркін.

Нагадаємо: раніше терорист заявив, що кремлівська "спецоперація" в Україні провалилася. За його словами, у Москві намагалися вийти з пастки, в яку самі себе загнали, шляхом підписання "мирного договору". Також він розхвалив ЗСУ та визнав провал "другої армії світу", підкресливши, що з росіян просто сміються в Україні.

Особливо у Києві, Харкові й Одесі: Тисячі водіїв в Україні "шпигують" на користь РФ

субота, 3 грудень 2022, 18:14

Сотні тисяч водіїв в Україні допомагають «шпигувати» Росії, збирати дані про переміщення, зокрема військових та працівників критичної інфраструктури, коли використовують російські додатки-навігатори. Найбільше таких користувачів — у великих українських...

На літаку Путіна в Білорусь прибув Шойгу

субота, 3 грудень 2022, 18:00

Російський міністр оборони Сергій Шойгу прибув сьогодні в Мінськ на зустріч з главою Міноборони Білорусі Віктором Хреніним. Сторони підписали зміни в Угоді про спільне забезпечення регіональної безпеки 3 військовій сфері від грудня 1997 року. Про це йд...