
Польський міністр закордонних справ Радослав Сікорський звернувся до американського мільярдера Ілона Маска через інформацію, що російська армія частіше використовує термінали Starlink у своїх дронах, аби атакувати Україну. Про це він написав у Х, передають Патріоти України
Так, глава МЗС закликав американця зупинити використання Starlink росіянами. "Агов, серйозний хлопче Ілоне Маск, чому ви не зупиняєте використання росіянами Starlink для ударів по українських містах? Заробляння грошей на воєнних злочинах може зашкодити вашому бренду", – написав Сікорський.
Водночас він додав публікацію Інституту вивчення війни, у якій йдеться про збійльшення випадків використання РФ Starlink Маска "для розширення дальності ударних безпілотників БМ-35 для нанесення ударів середньої дальності по українському тилу".
Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій. У Регіональному управлінні Сил територіальної оборони "Південь" ЗС України повідомили, що на Кінбурнській косі піднято український прапор, пер...
У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...