
Польський міністр закордонних справ Радослав Сікорський звернувся до американського мільярдера Ілона Маска через інформацію, що російська армія частіше використовує термінали Starlink у своїх дронах, аби атакувати Україну. Про це він написав у Х, передають Патріоти України
Так, глава МЗС закликав американця зупинити використання Starlink росіянами. "Агов, серйозний хлопче Ілоне Маск, чому ви не зупиняєте використання росіянами Starlink для ударів по українських містах? Заробляння грошей на воєнних злочинах може зашкодити вашому бренду", – написав Сікорський.
Водночас він додав публікацію Інституту вивчення війни, у якій йдеться про збійльшення випадків використання РФ Starlink Маска "для розширення дальності ударних безпілотників БМ-35 для нанесення ударів середньої дальності по українському тилу".
У Ризі відкрили завод з виробництва зенітних ракет компанії Frankenburg Technologies, передають Патріоти України. На заводі виготовлятимать протидронові ракети Mark I, розповіли у компанії. Ризький завод складатиме електроніку ракет та бойові частини. ...
Під Києвом випробували польський ударний дрон Striker із дальністю польоту до 1000 км. Про це розповіли президент компанії FlyFocus Ігор Скавінський та операційний директор компанії Альберт Свєрчинський в інтерв’ю Kanał Telewizyjny, передають Патріоти ...