"Можем павтаріть?" Чотири рази за дві доби: Російські літаки знову випадково скинули авіабомби на Бєлгородщину

Російські війська продовжують бомбити Бєлгородську область РФ. Лише за останню добу на регіон російські літаки скинули два ФАБ-500, передають Патріоти України.

Про це повідомляє російське видання ASTRA. Загалом, за даними видання, за дві доби на населені пункти області скинуто чотири авіабомби.

З посиланням на власні джерела видання повідомило, що на Бєлгородську область за останню добу російські пілоти скинули ще дві авіабомби. Загалом за дві доби на область скинуто 4 ФАБ.

Так, напередодні, 21 березня, ФАБ-500 знайшли у районі села Антонівка Гайворонського міського округу. "Евакуації не було, постраждалих немає, авіабомбу вилучили", – пише видання.

Цього ж дня, 21 березня, ще одну ФАБ-500 знайшли вже у Борисівському районі Бєлгородської області – у районі села Крюкове. "Евакуації не було, постраждалих немає, авіабомбу планують знищити сьогодні", – повідомили журналісти.

"Якщо згадати Другу світову війну": Поплічник Кадирова "повернув на землю" Скабеєву, яка мріє про великий наступ

неділя, 21 липень 2024, 17:32

Поплічник Рамзана Кадирова командир спецпідрозділу "Ахмат" Апті Алаудінов порадив росіянам не чекати на великі військові успіхи в Україні. Російська армія більше не має сил. Таку заяву він зробив в ефірі пропагандистського ток-шоу "60 хвилин" на телека...

На російські удари тепер відповідатиме аналогічно: Литва денонсувала Конвенцію щодо касетних боєприпасів

неділя, 21 липень 2024, 15:45

Це значно підсилить обороноздатність держави, що відповідальна за сухопутне сполучення всієї Балтії з союзниками по НАТО. 18 липня литовський парламент ухвалив рішення денонсувати Конвенцію стосовно заборони використання касетних боєприпасів, передают...