"Можемо виявити та знищити будь-якого противника": Путін на параді у Петербурзі заявив про "непереможність" ВМС РФ

Російський президент Володимир Путін стверджує, що у морського флоту Збройних сил Росії є можливість виявлення і завдання удару по будь-якому підводному, надводному, повітряному противнику. З його слів, подібну оборону забезпечує висока динаміка розвитку військових технологій РФ. Глава Кремля заявив це під час виступу на військово-морському параді на Неві у Санкт-Петербурзі, передають Патріоти України.

Його учасниками стали понад 50 суден, 48 вертольотів морської авіації і майже 4 000 моряків особового складу. «В числе ведущих морских держав Россия прошла колоссальный путь развития от скромного петровского ботика до мощных кораблей океанской зоны и ракетных атомных подводных крейсеров. В октябре нашему флоту исполняется 325 лет», – сказав Путін.

Також в кінці свого виступу він звернувся до моряків із цитатою Петра I: "ни перед кем не спускать флаг – флаг корабля, не отступать и не сдавать корабль врагу".

Наперекір всім ворогам: В небі над окупованим Донецьком літав тактичний безпілотник ЗСУ Bayraktar (фото)

вівторок, 28 вересень 2021, 21:45

Вперше недалеко від лінії бойового зіткнення на Донбасі виконував бойові завдання один з турецьких ударних тактичних безпілотних літальних апаратів Вауraktar ТВ2, які раніше були закуплені для ЗСУ. Про це повідомляє блогер під ніком «Черговий ООС» в св...