"Можемо використати підхід американських партнерів": Путін заговорив про можливість превентивного ядерного удару

Росія може розглянути питання про офіційне включення до своєї військової доктрини нанесення першого превентивного ядерного удару з метою роззброєння противника. Про це заявив президент країни-агресорки Володимир Путін журналістам після саміту у Киргизстані, передають Патріоти України.

За його словами, РФ може використати стратегію США з цього питання. "Ми думаємо про це. Якщо ми говоримо про удар, що обеззброює, можливо, нам слід подумати про використання підходів наших американських партнерів", - сказав Путін.

Таким чином він послався на стратегію США щодо застосування високоточних ракет для превентивного удару. Зараз доктрина Росії передбачає використання ядерної зброї як крайнього заходу у разі загрози існуванню держави.

Погрози Путіна ядерною зброєю

З початку повномасштабної війни Росії проти України в Москві не раз погрожували застосуванням ядерної зброї по території нашої країни. ЗМІ писали, що навесні 2022 року російські офіційні особи обговорювали можливе використання ядерної зброї проти України.

7 грудня Путін заявив, що "загроза ядерної війни наростає". При цьому він також уточнив, що Росія не використовує ядерну зброю першою. У Держдепартаменті назвали нові "ядерні" погрози Путіна "пустопорожніми".

Чонгарський капкан: лівобережжя Дніпра може перетворитись на "котел" для окупантів

неділя, 29 січень 2023, 11:36

Крим,Чонгар, Снєгирьов Дмитро, російсько-українська війна, Війна, окупанти, Херсонська область, ЗСУ. ЗСУ тримають під вогневим контролем усе лівобережжя Херсонщини: окупанти розуміють, що їхнє південне угруповання затиснуте в кут, та намагаються щосили...

Пригожин – важко контужений: оприлюднено нові деталі удару по штабу "вагнерівців" на Луганщині

неділя, 29 січень 2023, 11:31

Слід зауважити, що незадовго до цього пригожинські канали заявляли про ймовірний замах на шефа "вагнерівців". Послаблення позицій Пригожина пов’язане не лише з внутрішніми конфліктами за сфери впливу у кремлівській верхівці, а й може бути наслідком рез...