"Можемо задіяти 35-40 тис. військових": Лукашенко відповів, чи допоможе білоруська армія Путіну

Білоруський диктатор Олександр Лукашенко заперечив інформацію від деяких західних ЗМІ, що білоруські війська невдовзі вступлять у війну проти України на боці Росії. Про це інформує провладний білоруський телеграм-канал "Пул першого", передають Патріоти України.

"Це дурість повна. Якщо ми безпосередньо своїми збройними Силами, живою силою вплутаємось у цей конфлікт, ми нічого до цього не додамо, а зробимо навпаки гірше. Це не роль Білорусі у цьому конфлікті", - наголосив Лукашенко.

Водночас, керуючись принципом "і вашим і нашим" диктатор сказав, що ніколи не відмовлялася від участі у так званій "спеціальній воєнній операції". За його словами, Білорусь "задіяна в ній за багатьма напрямами, але без безпосередньої участі військових".

"Ми не вплутуємося, нікого не вбиваємо, живої сили туди не вводимо, тому що в цьому немає необхідності. Наші збройні сили, скільки ми можемо задіяти – 35-40 тис. – вони не вирішать проблему", - сказав Лукашенко.

Самопроголошений президент Білорусі вкотре закликав Україну домовлятися з Росією. Він вважає, що за Києвом "стоять американці і поляки".

"Треба виставити Україну і поляків і американців, які стоять за ними, у тому вигляді, в якому вони мають бути розгорнуті і показані всьому світу. Вони не хочуть йти ні на які мирні переговори. У них, у американців (вони там рулять через поляків), небезпека одна: ядерний конфлікт, ядерна зброя. Чому? Тому що у них вже буде спекотно", – підсумував диктатор.

Люксембург передав Україні дрони, що не бояться негоди

субота, 26 листопад 2022, 20:53

Україна одержала від Люксембургу шість безпілотних літальних апаратів Primoco One 150, виготовлених у Чехії. Про це повідомляє міністерство оборони Люксембургу, передають Патріоти України.

За допомогою HIMARS: ЗСУ "денацифікували" кілька десятків "кадирівців" (список)

субота, 26 листопад 2022, 20:43

Збройні сили України зменшили кількість армії країни-агресора Росії. Наші захисники "денацифікували" понад 70 чеченців із полку, який чинив страшні звірства проти українців у Маріуполі та на окупованому Запоріжжі. Відповідна інформація з'явилася в Tele...