Військовослужбовець "другої армії світу" розповів про дуже складну ситуацію на фронті. Окупанти зазнають серйозних втрат і напружено чекають на контрнаступ Сил оборони України. Про це стало відомо з телефонної розмови російського військового з дружиною, перехопленої Головним управлінням розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.
З неї стало зрозуміло, що окупант не сподівається повернутися додому живим. "Через два тижні можеш собі нового чоловіка шукати...тут просто пацанів на м'ясо відправляють", – сказав він.
Загарбник, який перебуває в районі Кремінної на Луганщині, повідомив, що ЗСУ гатять по військах РФ, внаслідок чого противник втрачає багато людей убитими та пораненими."От ми вчора у наступ ходили, нас просто роз***дили, б**дь, взагалі в димоган", – розповів окупант.
Він також повідомив, що його разом із товаришами по службі перевели до бригади, в якій із п'яти тисяч солдатів залишилося всього близько 200. Відео містить ненормативну лексику, 18+!
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба висловив сумніви щодо того, що президент США Дональд Трамп справді змінив своє ставлення до України, попри оцінки, які останнім часом лунають у західних медіа, передають Патріоти України. На думк...
Міністр закордонних справ Польщі Радослав Сікорський припустив, що Росія може готувати провокацію на власній території під чужим прапором. Про це він написав у соцмережах, передають Патріоти України. На думку Сікорського, подібні дії можуть бути викори...