“Можливе, але вкрай малоймовірне”: Міністр юстиції Малюська оцінив ймовірність повернення "ПриватБанку" Коломойському

Повернення "ПриватБанку" колишнім власникам теоретично можливе, але малоймовірне Про це заявив міністр юстиції Денис Малюська в інтерв’ю "Радіо.НВ", передають Патріоти України.

“Вкрай малоймовірно, але зараз це теоретично можливо. Якщо буде прийнятий законопроект (так званий “антиколомойский” закон - ред.), то таке повернення буде на 99% неможливим. [...] Але якщо чесно, то я навіть не зовсім впевнений, що це йому (Коломойському - ред.) потрібно або він цього добивається”, - сказав Малюська.

Міністр додав, що залишає ймовірність в 1%, так як не може бути впевнений, що “якийсь суддя не втратить здоровий глузд і не винесе якусь дурницю, яку потім скасують”.

З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...