"Можливо, вже йде тиха анексія, про яку ми навіть не підозрюємо": Алексієвич про взаємини Лукашенка та Путіна

Білоруська письменниця впевнена, що Олександр Лукашенко, незалежно від обставин, сподівається вдало обдурити президента РФ.

Білоруська письменниця Світлана Алексієвич прокоментувала стан чинної влади Білорусі і взаємини її президента Олександра Лукашенка з його російським колегою Володимиром Путіним, передають Патріоти України.

В інтерв'ю літератор зазначила, що в Білорусі вибудувалася система влади, за якої білоруське суспільство нічого не вирішує, а за всі рішення відповідає особисто Лукашенко. Алексієвич також припустила, що суспільство в її країні «не дозріло до якихось явних громадянських вчинків».

«І тому насправді ми не знаємо, що відбувається і як виглядають переговори Лукашенка і Путіна про перспективу інтеграції Білорусі в Росію. Єдина надія, що Лукашенко не захоче бути губернатором. Путін в будь-який момент може притиснути його до стінки, а він якось по-селянськи сподівається його перехитрити. Не знаю, вже, можливо, йде тиха анексія, про яку ми навіть не підозрюємо», — сказала письменниця.

За її словами, після повернення до Білорусі в 2013 році вона застала іншу країну і наразі влада робить вигляд, ніби Алексієвич немає. «Я не виступаю на офіційному телебаченні, а коли у мене були ювілеї, Олександр Лукашенко вдавав, що мене не існує. І навіть коли я отримала Нобелівську премію стояло повне мовчання», — поділилася письменниця. У той же час літератор зазначила, що вважає себе «в якомусь сенсі захищеною Нобелівською премією» з літератури, яку вона отримала в 2015 році, від дій влади.

Джерело: НВ

Окупанти намагалися приховати втрати: На Донеччині бійці ЗСУ знищили голову "Оборонпрому "ДНР"

понеділок, 20 січень 2020, 21:41

Українські бійці завдали точного і результативного удару, чим укотре показали свою майстерність стрільби. На Донбасі українські бійці знищили 220 мм реактивну систему залпового вогню “Чебурашка” і ліквідували чотирьох бойовиків, зокрема очільника «Обор...

Все заради батьківщини: Зеленський назвав причину зниження свого рейтингу і його "чудової команди"

понеділок, 20 січень 2020, 21:22

"З нашої чудової командою ми хочемо відкрити країну - відкрити для бізнесу. Зрештою, це егоїстична мета: ми хочемо, щоб Україна працювала для нас і для наших дітей. Ми хочемо жити тут, тому нам потрібен хороший інвестиційний клімат. Я не хочу відправля...