"Можливо, вже йде тиха анексія, про яку ми навіть не підозрюємо": Алексієвич про взаємини Лукашенка та Путіна

Білоруська письменниця впевнена, що Олександр Лукашенко, незалежно від обставин, сподівається вдало обдурити президента РФ.

Білоруська письменниця Світлана Алексієвич прокоментувала стан чинної влади Білорусі і взаємини її президента Олександра Лукашенка з його російським колегою Володимиром Путіним, передають Патріоти України.

В інтерв'ю літератор зазначила, що в Білорусі вибудувалася система влади, за якої білоруське суспільство нічого не вирішує, а за всі рішення відповідає особисто Лукашенко. Алексієвич також припустила, що суспільство в її країні «не дозріло до якихось явних громадянських вчинків».

«І тому насправді ми не знаємо, що відбувається і як виглядають переговори Лукашенка і Путіна про перспективу інтеграції Білорусі в Росію. Єдина надія, що Лукашенко не захоче бути губернатором. Путін в будь-який момент може притиснути його до стінки, а він якось по-селянськи сподівається його перехитрити. Не знаю, вже, можливо, йде тиха анексія, про яку ми навіть не підозрюємо», — сказала письменниця.

За її словами, після повернення до Білорусі в 2013 році вона застала іншу країну і наразі влада робить вигляд, ніби Алексієвич немає. «Я не виступаю на офіційному телебаченні, а коли у мене були ювілеї, Олександр Лукашенко вдавав, що мене не існує. І навіть коли я отримала Нобелівську премію стояло повне мовчання», — поділилася письменниця. У той же час літератор зазначила, що вважає себе «в якомусь сенсі захищеною Нобелівською премією» з літератури, яку вона отримала в 2015 році, від дій влади.

Джерело: НВ

"Кіровоградських заколотників" фінансував Симоненко? СБУ викрила у Кропивницькому студію з виготовлення комуністичних пропагандистських роликів

п’ятниця, 25 вересень 2020, 21:14

«Цикл так званих «пізнавальних відео» про створення і розвиток СРСР та історію РФ автори монтували на власному обладнанні. Оперативники спецслужби встановили, що двоє жителів облцентру знімали відеосюжети для російського медійного інтернет-проекту «Кра...

"Дві серії плівок та два різних джерела": Соколова розповіла, як отримала докази зриву операції з 'вагнерівцями'

п’ятниця, 25 вересень 2020, 20:45

За словами журналістки, вона зі своєю командою ретельно вивчала отримані записи протягом чотирьох днів, аби остаточно переконатися, що все це правда і що плівки автентичні. Українська журналістка Яніна Соколова розповіла, що плівки з доказами зриву спе...