Можливий відхід Суркова: Що це означає для України

Мінські домовленості стають ключовим питанням. Сурков завжди був проти перегляду їх як таких.

"Якщо інформація про відхід радника Путіна Владислава Суркова є правдою через "зміну курсу по Україні", то ми отримаємо наступну картину. Головним по Україні на Росії стане Козак. З ним напряму працює заступник голови ОП Єрмак. Відповідно, утворюється прямий канал зв‘язку без перешкод у вигляді Суркова. Хоча останнім часом Сурков вже грав номінальну роль і був відсунутий від справ", - пише Андрій Коваленко у своїй статті, передають Патріоти України, та продовжує:

"Влад Сурков мав вплив на верхівку "ДНР". Його людиною був Пушилін. Це значить, що його відхід вплине на керівництво псевдореспубліки. Цілком можливі кадрові перестановки. Або ж банальне "лягання" бойовика під нового хазяїна.

Мінські домовленості стають ключовим питанням. Сурков завжди був проти перегляду їх як таких. Враховуючи впевненість ОП і пропозиції схеми виведення військ-контроль над кордоном - вибори, замість того, що існує зараз (вибори, а потім все інше), очевидно, є певна домовленість із Козаком. І Мінськ можуть переписати в обмін на щось. Не варто забувати, що Єрмак і Козак грали важливу роль у газових переговорах по транзиту. Відповідно, компроміси можливі. Втім, Росія цілком може на це не піти і продовжить гратися із Зеленським. Відсутність зустрічі в Єрусалимі Зеленського і Путіна є доказом цього.

Влад Сурков міг піти так само, як колись пішов Богдан. Себто, інформація про це може бути фейком. В будь-якому разі, Сурков і Козак воювали давно. І якщо Сурков таки програв - це ще погано і для американців. Із ним вони принаймні раніше мали діалог. В таких реаліях Україна та Росія будуть розбиратися самі. Остання політика США свідчить про те, що їх цілком це влаштовує".

Джерело: Depo.ua

Курс визначено: “Україна не визнає анексію Криму Росією в обмін на мир на Донбасі. Повернення Криму – це частина нашої національної ідеї”, - Зеленський (відео)

середа, 26 лютий 2020, 20:43

Схоже шостий президент остаточно відкинув політику замовчування кримськогоо питання, щоб не засмучувати, як переконався. недоговороспроможного Путіна. Президент Володимир Зеленський заявив, що повернення Криму є частиною української національної ідеї, ...

Хіти тижня. "Російський майор оголосив "подяку": У "Л/ДНР" найманець Путіна розстріляв "підлеглих"

середа, 26 лютий 2020, 20:30

Пособників окупантів обурило те, що росіянина відпустили під домашній арешт. "У 5 омсбр російсько-окупаційний військ "іхтамнєт" у званні майор оголосив "подяку" двом оркам – подарував особисто два квитки на концерт Кобзона. Бравісимо, так тримати", – п...