"Можна буде прямо з Миколаєва "шарашити": Жданов назвав наступну мету ЗСУ після Кримського мосту

Наступною метою після знищення Кримського моста для Збройних сил України має бути взяття під вогневий контроль Перекопського перешийка. Таку думку висловив військовий експерт Олег Жданов у своєму блозі, передають Патріоти України.

"Не перебити його, а взяти під вогневий контроль. І це не просто бажання чи необхідність, це мета. І якщо ми говоримо, що Кримський міст – це мета номер один, то цей перешийок – це мета номер два. Взяти його під вогневий контроль", – зазначив він.

При цьому Жданов додав, що Росія боїться, що ЗСУ зайдуть у Крим після звільнення Херсона і дійдуть до перешийка. "У Криму немає загальновійськових частин, там 22-й корпус берегової оборони, ми його громимо, командний пункт позавчора накрили саме цього корпусу. Це кримський корпус, який дислокується у Криму, ми його накрили, він весь на Херсонському напрямку", – заявив експерт.

"Я припускав, що там ще берегові частини – ні, там тільки частини військово-морського флоту залишилися, більше нічого немає. Так що, це мета номер два – взяття під вогневий контроль", – додав Жданов.

За його словами, на цей час ЗСУ, на жаль, не дістають туди ракетами. "От якщо приїдуть ракети ATACMS для HIMARS і M270, то тоді так. 300 кілометрів дальність пуску, і ми можемо прямо з Миколаєва шарашити по цих перешийках, перекопах, особливо – по об'єктах інфраструктури, які там знаходяться", – пояснив експерт.

Той, що закликав угорців "відпочивати вдома": Віктор Орбан ледь не потонув на морі у Хорватії

вівторок, 9 серпень 2022, 12:59

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан потрапив у небезпечну пригоду на морі в Хорватії, інформують Патріоти України. При чому раніше глава угорського уряду радив громадянам своєї країни надавати перевагу відпочинку на озері Балатон. На Адріатичному мор...

Заступник голови Пентагону пояснив, чому Україні не дають багато систем HIMARS

вівторок, 9 серпень 2022, 12:51

Ракетні системи HIMARS використовуються для точкових ударів. У США впевнені, що Україні не потрібно поставляти сотні таких систем, а лише забезпечити безперервні поставки боєприпасів до них. Про це заявив на брифінгу заступник голови Пентагону Колін Ка...