"Можна йти парадним маршем до Москви": Військовий експерт вказав на "дурість" Путіна

Вторгнення Російської Федерації в Україну зараз неможливе, тому що армія Москви "пішла в рознос". Путінський режим зараз більш вразливий, тому що "розпорошив" військові сили. Про це розповів військовий експерт Олег Жданов у коментарі "Обозревателю", зазначають Патріоти України.

За його словами, у російського президента Володимира Путіна є тільки два шляхи - наступати на Україну або відходити, але це означає компроміси, на які в Кремлі не хочуть йти. При цьому переломним моментом стало різке загострення в Казахстані, куди Путін відправив туди війська і позбавив армію сили.

"Зараз можна йти парадним маршем аж до самої Москви. Там в частинах залишилися одні строковики", - зазначив Жданов. РФ "перенесла" вторгнення в Україну через погоду: військовий експерт оцінив плани КремляКрім того, він нагадав, що схожа ситуація склалася в серпні 2008 року, коли Грузія за три дні розгромила авангард 58-ї армії, яка увійшла в Абхазію. "Не можна воювати на два фронти - це від початку призведе до поразки", - підсумував експерт.

"Для КНР зараз збройні зіткнення за участю Росії небажані": Чи просив Сі Цзіньпін Путіна не воювати з Україною

середа, 26 січень 2022, 23:29

У суботу інформагентство Bloomberg опублікувало з посиланням на джерело в Пекіні інформацію про те, що китайський лідер Сі Цзіньпін нібито попросив президента Росії Володимира Путіна не нападати на Україну під час зимової Олімпіади, проведення якої зап...

"Враховуючи скільки трубопроводів вже існує": Найбільший енергоконцерн Німеччини заявив про непотрібність "Північного потоку-2"

середа, 26 січень 2022, 23:00

Газопровід «Північний потік-2», що коштував 10 млрд євро і побудований всупереч американським санкціям, можливо, не потрібний. Про це заявив у середу Маркус Креббер, голова німецького концерну RWE — найбільшого у ФРН постачальника електроенергії, перед...