
На початку травня сили оборони України різко збільшили кількість знищених ворожих командних пунктів, що може вказувати на збільшення засобів ураження, зокрема балістичних ракет. Про це 9 червня в ефірі "Еспресо" розповів військовий експерт, директор розвитку інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Валерій Рябих, передають Патріоти України.
"Можна констатувати, що відбуваються дуже цікаві події на полі бою. Сили оборони точно збільшили можливості з ураження по російських окупантах. Зокрема, на початку травня відбулося збільшення кількості знищених ворожих командних пунктів. Також сюди можна віднести успішну операцію зі знищення дивізіону комплексу "Іскандер" у кількості трьох одиниць. Усе це вказує на те, що Україна отримала всі необхідні елементи для таких ударів. Окрім того, що ми зв'язали всі елементи за допомогою системи Link для літаків F-16", – пояснив Рябих.
Експерт додав, що ЗСУ вже протягом року, ймовірно, атакували ворожі об'єкти балістичними ракетами, адже чимало експертів й аналітиків не могли час від часу ідентифікувати засіб ураження, яким було знищено ворожу ціль.
"Також сили оборони могли отримати нові елементи ураження. Зокрема, власну балістичну систему. Ця система, судячи з усього, вже зараз проходить реальне випробування в бойових умовах. Ми говоримо або про початок серійного виготовлення, або тільки починається. Тож можна говорити, що українська балістична ракета вже на підході. Про це неодноразово говорив президент [України] Володимир Зеленський. Також на це вказував ряд ознак. У тому числі, коли протягом року експерти не могли точно вказати, чим саме вдалося уразити ціль на території противника. Це вказує на те, що ці випробування відбувалися в реальних бойових умовах", – підсумував він.
Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...