"Можна помітити вплив Росії": Зеленський заявив, що шокований відсутністю допомоги Ізраїлю

Президент України Володимир Зеленський заявив, що шокований відсутністю допомоги з боку Ізраїлю. Про це він розповів в інтерв'ю французькому виданню Ouest-France. "Я в шоці. Я не розумію. Ізраїль нічого нам не дав, нічого, нуль", - сказав президент, передають Патріоти України.

"Чому б не дати нам протиповітряну оборону?" - запитав він. Зеленський зазначив, що має інформацію про надання урядом Ізраїлю техніки іншим країнам.

"Я розумію, що вони повинні захищати свою землю, але я отримав інформацію, що Ізраїль експортує своє озброєння в інші країни", - додав глава держави.

Він підкреслив, що не звинувачує лідерів, а просто констатує факти. Також Зеленський впевнений, що жителі Ізраїлю підтримують у цій війні Україну. "Були дискусії з керівництвом Ізраїлю, і це не допомогло Україні. Можна помітити вплив Росії на Ізраїль. Я розглядаю Ізраїль як незалежну державу", - додав він.

"Любіть по-рускі". Замість розстрілів - публічні зґвалтування. Окупанти поскаржилися на жорстокість кадировців, - ЗМІ

четвер, 6 жовтень 2022, 7:29

У стані російських окупаційних військ, які перебувають в Україні, спостерігається панічний настрій і пригнічення морального духу через жорсткі дії загороджувальних загонів. Зокрема, для покарання бійців "другої армії світу" кадировці вчиняють публічні ...

Білоруські пропагандисти перестали говорити про перемогу РФ: На що натякають у Лукашенка

четвер, 6 жовтень 2022, 7:20

У Білорусі пропагандистські засоби масової інформації почали більш обережно висловлюватися про стовідсоткову перемогу РФ над Україною. Натомість у тамтешніх ефірах почали лунати обережні натяки на те, що Україна збережеться і Білорусі доведеться з сусі...