Можна уявити, якою буде реакція кремлівської пропаганди: ​На "Кримській платформі" від США буде перший міністр з ЛГБТ-спільноти​

Байден їхати до Зеленського відмовився

Міністр транспорту США Пітер Буттіджедж представлятиме США на саміті "Кримської платформи", що відбудеться 23 серпня 2021 року в Києві. Офіційно Білий дім ще не оголошував, хто очолить американську делегацію під час візиту в Україну. Заступник помічника Державного секретаря з питань Європи та Євразії Джордж Кент в інтерв'ю Суспільному уточнив лише, що це буде член уряду.

Про те, що делегацію США під час поїздки в Україну на саміт "Кримської платформи" і урочистості до 30-го Дня Незалежності очолить Піт Буттіджедж Суспільному повідомив член "Кримської платформи", депутат Верховної ради і лідер кримськотатарського народу Мустафа Джемілєв ("Європейська солідарність"), зазначають Патріоти України.

"Сполучені Штати направляють (в Україну - ред.) міністра транспорту, він досить впливова фігура в Кабінеті міністрів США, це Піт Буттіджедж", — розповів Джемілєв.

Він додав, що раніше в дипломатичних колах не виключали візиту президента Джо Байдена, але очільник Білого дому поки не приїде.

"Я зустрічався з Куртом Волкером (дипломат, спеціальний представник Державного департаменту США з питань України у 2017—2019 роках - ред.) і він сказав, що з ряду причин Байден не приїде. І, крім того, у Байдена специфічні відносини з Україною, через те, що намагався використати у своїй передвиборчій кампанії Трамп, то через це швидше за все він не приїде. Навіть, якщо дуже захоче, його оточення постарається його відмовити", — додав Джемілєв.

Наразі Буттіджеджа немає в офіційних списках делегації Білого дому, однак джерела Суспільного у дипломатичних колах також підтвердили про приїзд міністра транспорту США на саміт "Кримської платформи".

Хто такий Піт Буттіджедж

Пітер Буттіджедж — політик, міністр транспорту США, колишній мер міста Саут-Бенд у штаті Індіана. Він лейтенант резерву ВМС США, ветеран війни в Афганістані, працював у міжнародній консалтинговій компанії McKinsey & Company.

Буттіджедж планував висуватися в кандидати в президенти від Демократичної партії на виборах 2020 року, але згодом зняв свою кандидатуру. Він став першим міністром зі спільноти ЛГБТ, якого затвердив Сенат.

У публічних виступах Буттіджедж неодноразово заявляв, що Росія є "руйнівною", "ворожою" силою на світовій арені, і що її форма "олігархічного капіталізму" є серйозною проблемою для Сполучених Штатів. Він закликав офіційний Вашингтон дати відсіч "націоналізму, ксенофобії і гомофобії" Росії, а також її втручанню в сусідні країни та втручанню у вибори в США.

Буттіджедж називав "дестабілізуючою" діяльність Москви, посилаючись на анексію Криму та розв'язання конфлікту на Донбасі. Він заявив, що втручання Росії в Україну є "нападом на світовий порядок", а протидія російському втручанню в політику США вимагає не тільки технологічних і дипломатичних заходів, але й ретельного вивчення внутрішніх розбіжностей, які використовувалися російськими спецслужбами, таких як расизм і соціальна ізоляція.

Перекидання військ і бомбадрувальники над морем! США готують відповідь Росії у разі вторгнення в Україну

понеділок, 24 січень 2022, 17:50

США готують варіанти відповіді у разі вторгнення Росії в Україну. Серед них - перекидання військ у сусідні з Україною країни, передають Патріоти України. . Глава Пентагону Ллойд Остін запропонував президенту США Джо Байдену також варіанти пересуванн...

Щось готується? Росія вивела 20 бойових кораблів у Балтійське море

понеділок, 24 січень 2022, 17:44

Російська Федерація проводить чергові морські навчання. 20 кораблів і суден Балтійського флоту вийшли в призначені райони моря для відпрацювання завдань бойової підготовки, передають Патріоти України. "20 бойових кораблів, катерів і суден забезпечення ...