
Російський окупант поскаржився, що українська армія продовжує контрнаступ на Херсонському напрямку. Путінський загарбник боїться, що разом з іншими росіянами може потрапити в "котел", передають Патріоти України.
Про це він розповів у телефонній розмові зі своєю дівчиною. Аудіоперехоплення опублікувало Головне управління розвідки Міністерства оборони України.
"Поки перестрілки є якісь. Та нас, по ходу, в котел хочуть взяти, оточити типу. Така новина дійшла, що хочуть обійти Берислав. Якщо вони Берислав візьмуть, то все: або нам їх "гасити", або перепливати Дніпро своїм ходом, щоб вижити", – повідомив окупант.
За його словами, українські війська "щодня їдуть у наш бік". "Але сьогодні вони як пішли там, боже мій. Якщо наші війська не зможуть їх там утримати на правому фланзі, можна вважати, що ми в "котлі", – боїться загарбник.
При цьому російський солдат вірить, що хоча б місяць окупаційні війська ще зможуть протриматися, а далі він мріє повернутися додому.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...