
Голова фракції монобільшості у Верховній Раді "Слуги народу" Давид Арахамія запропонував називати одну з партій "проросійськими б**дями". Про це йшлося у його листуванні з колегами в офіційному внутрішньому чаті "слуг". Його під час засідання парламенту 18 березня зафіксували на камеру журналісти, передають Патріоти України.
Так, один із народних депутатів написав, мовляв, "неприпустимо застосовувати силу до парламентарів, від якої б політичної сили вони не були". Також він вказав на необхідність використання синонімічних замінників. "До речі, дуже правильно. Позиція фракції повинна озвучуватися і в тих випадках, коли убогі називають всіх нас "п’ятою колоною". Або Юля лякає майбутнім судом", – зазначив у відповідь інший нардеп.
До листування приєднався Арахамія, написавши: "Можна говорити проросійські бл*ді і не називати партію". Водночас хтось "підкоригував" його висловлювання, уточнивши: "Проросійські представники найдавнішої професії. Так ми точно регламент не порушимо".

У чаті "слуги" поцікавилися в заступника голови ВРУ Руслана Стефанчука, чи можна так говорити. Ще один депутат підібрав інакший синонімічний ряд про колег з інших фракцій: "Ку*ви, ля*ви можна".

Листування було знято в телефонах декількох нардепів від "Слуги народу", зокрема й у Миколи Тищенка.

Адвокат українських інкасаторів вимагає арешту експрем’єра Віктора Орбана у справі про незаконне затримання українських громадян, передають Патріоти України з посиланням на 24.hu. Згідно з вимогами, у справі про так званий «золотий конвой» слідчим необ...
Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...