"Можно говорить пророссийские бл*ди": Арахамія запропонував нардепам "нову назву" для партії в Раді (фото)

Голова фракції монобільшості у Верховній Раді "Слуги народу" Давид Арахамія запропонував називати одну з партій "проросійськими б**дями". Про це йшлося у його листуванні з колегами в офіційному внутрішньому чаті "слуг". Його під час засідання парламенту 18 березня зафіксували на камеру журналісти, передають Патріоти України.

Так, один із народних депутатів написав, мовляв, "неприпустимо застосовувати силу до парламентарів, від якої б політичної сили вони не були". Також він вказав на необхідність використання синонімічних замінників. "До речі, дуже правильно. Позиція фракції повинна озвучуватися і в тих випадках, коли убогі називають всіх нас "п’ятою колоною". Або Юля лякає майбутнім судом", – зазначив у відповідь інший нардеп.

До листування приєднався Арахамія, написавши: "Можна говорити проросійські бл*ді і не називати партію". Водночас хтось "підкоригував" його висловлювання, уточнивши: "Проросійські представники найдавнішої професії. Так ми точно регламент не порушимо".

У чаті "слуги" поцікавилися в заступника голови ВРУ Руслана Стефанчука, чи можна так говорити. Ще один депутат підібрав інакший синонімічний ряд про колег з інших фракцій: "Ку*ви, ля*ви можна".

Листування було знято в телефонах декількох нардепів від "Слуги народу", зокрема й у Миколи Тищенка.

Джерело: Буквы

Російська армія планує знищити артилерією Шебекіно, - ГУР Міноборони

понеділок, 5 червень 2023, 22:14

Напруга навколо Шебекіно у Бєлгородській області продовжує наростати. Українська розвідка перехопила телефонну розмову росіян. Вона свідчить, що Росія прагне знищити місто артилерією, передають Патріоти України. Загарбники продовжують втрачати контроль...

На Харківщині окупанти пошкодили трубопровід із аміаком, стався витік

понеділок, 5 червень 2023, 22:00

У Куп‘янському районі Харківщини російські окупанти пошкодили трубопровід із аміаком. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України. Внаслідок ворожих ударів відбулася розгерметизація трубопроводу. В області розгорн...