"Можу зайняти нестандартну позицію": Скандальна заступник міністра насмішила мережі поясненням щодо цінності її як співробітниці (відео)

Олександра Клітіна впевнена, що зовнішність допомагає їй працювати.

Заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Олександра Клітіна, яку хочуть звільнити через скандал навколо отримання нею своєї посади, зробила нову заяву, що стосується дискримінації красивих жінок. Відповідне відео з заявою очильниці опублікував телеканал НАШ, передають Патріоти України.

"Спочатку я дуже соромилася своєї зовнішності і намагалася виглядати менш ефектно. В якийсь момент я зрозуміла, що це мій плюс тому, що я розуміла про що думає, наприклад, чоловік з яким я веду перемовини, то мені легше ... Я стикаюся зі стереотипом: ось блондинка, вона там розуміє-не-розуміє ... Це мені дає деяку гнучкість: коли потрібно - промовчати, коли потрібно - якось себе проявити або зайняти якусь позицію нестандартну", - сказала вона.

У той же час Клітіна впевнена, що зовнішність допомагає їй працювати. Зазначимо, що в мережі бурхливо відреагували на можливе звільнення заступника міністра Олександри Клітіної, про яке заявив напередодні міністр інфраструктури Владислав Криклій та її нову заяву.

Хіти тижня. Справа не у віці: Стало відомо, чому Кучма перестав очолювати українську делегацію в ТКГ

субота, 8 серпень 2020, 2:00

Голові Офісу президента потрібна була людина, яка не буде зливати інформацію про переговори, з'ясували журналісти. Другий президент України Леонід Кучма перестав бути главою української делегації у мінській Тристоронній контактній групі щодо Донбасу, о...

"Доверчивых боевиков Вагнера заманили в Минск под предлогом работы охранниками": Повна версія фейку росЗМІ про "підступність СБУ"

субота, 8 серпень 2020, 0:32

Маршрут наївних найманців нібито передбачався такий: з Москви організовано п'ятьма групами дістатися до Мінська, звідти виліт в Стамбул, далі до Гавани і потім - в Каракас. У Росії ніяк не можуть змиритися з гучним провалом групи бойовиків Вагнера. В і...