"Можу зайняти нестандартну позицію": Скандальна заступник міністра насмішила мережі поясненням щодо цінності її як співробітниці (відео)

Олександра Клітіна впевнена, що зовнішність допомагає їй працювати.

Заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Олександра Клітіна, яку хочуть звільнити через скандал навколо отримання нею своєї посади, зробила нову заяву, що стосується дискримінації красивих жінок. Відповідне відео з заявою очильниці опублікував телеканал НАШ, передають Патріоти України.

"Спочатку я дуже соромилася своєї зовнішності і намагалася виглядати менш ефектно. В якийсь момент я зрозуміла, що це мій плюс тому, що я розуміла про що думає, наприклад, чоловік з яким я веду перемовини, то мені легше ... Я стикаюся зі стереотипом: ось блондинка, вона там розуміє-не-розуміє ... Це мені дає деяку гнучкість: коли потрібно - промовчати, коли потрібно - якось себе проявити або зайняти якусь позицію нестандартну", - сказала вона.

У той же час Клітіна впевнена, що зовнішність допомагає їй працювати. Зазначимо, що в мережі бурхливо відреагували на можливе звільнення заступника міністра Олександри Клітіної, про яке заявив напередодні міністр інфраструктури Владислав Криклій та її нову заяву.

Президент Естонії пояснила, чому подарувала Зеленському велосипед

субота, 14 грудень 2019, 19:15

Керсті Кальюлайд просто хотіла таким чином прорекламувати продукцію вітчизняного виробника. Президент Естонії Керсті Кальюлайд подарувала президенту України Володимиру Зеленському велосипед заради реклами, так як велосипед був зроблений в Естонії. Про ...

Ніяких додаткових зобов'язань: На "нормандській зустрічі" жоден документ Україною не був підписаний

субота, 14 грудень 2019, 18:18

Україна не підписувала і заздалегідь не погоджувала додаткові угоди, комюніке чи інші міжнародні документи з Росією або з іншими країнами-учасницями саміту. Під час переговорів "нормандської четвірки" в Парижі 9 грудня жоден документ не був підписаний ...