
З тимчасово окупованої Кінбурнської коси російські загарбники продовжують обстріли південних районів Миколаївської та Херсонської областей. Крім того, з цієї локації ворог має можливість атакувати судна, що можуть потенційно вийти в акваторію Дніпро-Бузького лиману. Про це ефірі телеканалу "Ми - Україна" заявив речник Військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук, передають Патріоти України.
Представник МВС зауважив, що дана акваторія є шляхом до морських портів Миколаєва. "Окрім того, цю акваторію ще треба обстежувати щодо мінної безпеки.", - звернув увагу Плетенчук та пояснив, що в цю ділянку впадає річка Дніпро з Херсонської області.
"І, відповідно, туди, після знищення росіянами Каховської ГЕС могло потрапити досить багато вибухонебезпечних предметів", - розповів він. Плетенук зазначив, що акваторія Дніпро-Бузького лиману важлива для України та для ворога.
"На жаль, станом на зараз вона прострілюється з Кінбурнської коси", - пояснив він. Речник ВМС додав, що з Кінбурнської коси росіяни можуть також бити по Миколаєву та інших містах, й Сили оборони періодично завдають ударів у відповідь на такі ворожі атаки з боку окупантів.
Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...
Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...