Можуть нести ядерні боєзаряди: Путін пообіцяв у найближчі місяці передати Білорусі комплекси "Іскандер-М"

Росія найближчим часом передасть Білорусі тактичні ракетні комплекси "Іскандер М", які можуть застосовувати балістичні та крилаті ракети, зокрема з ядерними боєголовками. Про це заявив президент РФ Володимир Путін за підсумками зустрічі з білоруським диктатором Олександром Лукашенком, повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.

"Ми протягом найближчих місяців передамо Білорусі ракетно-тактичні комплекси "Іскандер-М", які, як відомо, можуть застосовувати як балістичні, так і крилаті ракети, причому як у звичайному, так і в ядерному виконанні", - заявив він.

Також Путін запропонував дообладнати на російських авіазаводах літаки СУ-25. "На озброєнні білоруської армії знаходиться досить велике угруповання літаків Су-25. Їх можна було б відповідним чином дообладнати та відповідним чином розпочати підготовку льотного складу", - сказав Путін.

Лукашенко на зустрічі заявив Путіну, що блокада Литвою транзиту санкційних товарів до Калінінграда "схожа на оголошення війни". "Нас дуже напружує та ситуація і та політика, яку проводять наші сусіди. Ви в загальних рисах знаєте: це керівництво Польщі й керівництво Литви. Політика на конфронтацію. І вам їх вистачає, особливо в Україні. Останнім часом найманців найбільше з Польщі. Я не розумію, навіщо їм потрібна ця конфронтація. Але ясно, що за спиною стоять і підштовхують тощо. Але політика огидна, поведінка – агресивна. Те саме з Литвою. Наростає потік інформації про їхній замисел призупинити транзит із Росії через Білорусь до Калінінґрада, ізолювати Калінінґрад. Ну слухайте, це суголосно з оголошенням війни! Це ж неприпустимо подібні речі в сучасних умовах", – заявив Лукашенко.

Путін також пообіцяв дати білоруській армії озброєння, щоб посилити так звану оборону "Союзної держави" на тлі дій Заходу.

"Путін побудував дуже цікаву систему кураторів, як у КДБ": Ексдепутат РФ про найближче оточення глави Кремля

вівторок, 9 серпень 2022, 15:44

Доступ до Володимира Путіна мають чимало людей, які задіяні у "системі", створеній ним. Окрім Юрія Ковальчука, який є старим діловим партнером президента РФ, і його довіреною особою, до Путіна мають доступ чимало людей, так звані "акціонери режиму". . ...

У новому пакеті допомоги США для України немає HIMARS: У Пентагоні дали пояснення

вівторок, 9 серпень 2022, 15:30

У новому пакеті допомоги США для України немає реактивних систем залпового вогню HIMARS. Заступник глави Пентагону Колін Каль пояснив, що зараз пріоритетнішим є постачання боєприпасів до уже наявних систем. Про це він розповів на брифінгу. Каль зазначи...