"Можуть організувати висадку десанту. Вони до цього готові": Віце-адмірал ВМС Тарасов заявив про ризик нападу РФ з моря

Загроза вторгнення Росії до Україну з моря цілком реальна. Однак Військово-морські сили України готові відбити будь-які такі спроби. Про це заявив перший заступник командувача ВМС України, віце-адмірал Андрій Тарасов в інтерв’ю Sky News, передають Патріоти України.

ВМС України фіксують більш ворожі дії російського військово-морського флоту і берегової охорони в Азовському морі. Росія перекривають ділянки для українського морського судноплавства нібито для навчань. За словами Тарасова, Росія іноді застосовує спеціальні глушники, щоб порушити зв'язок і роботу навігації на українських кораблях.

"Російські сили можуть організувати висадку морського десанту. Рівень їх підготовки досить високий, і вони постійно відпрацьовують подібні дії на полігонах, в тому числі в Криму. Якщо такі сили зберуться, ми повинні бути в змозі попередити їх висадку. Враховуючи, що вони існують, значить, загроза реальна", - підкреслив Тарасов.

Віце-адмірал зауважив, що саме з цієї причини всі сили кинуто на відновлення військово-морського флоту України, знищеного після захоплення Криму. "З 2014 року ми зосередилися на відновленні нашої морської піхоти і берегової артилерії... Ми відновили їх потенціал. На даний момент сили, які ми маємо на узбережжі, здатні протистояти будь-якому десанту противника", - додав він.

Хто допомагає Путіну поповнювати ракетні запаси: Військовий експерт розповів секрети

понеділок, 26 вересень 2022, 12:56

Росія не може виробляти ракети через брак мікросхем іноземного виробництва. Олександр Коваленко, військовий експерт пояснив, чи зможе Росія знайти союзників, які допоможуть їй поповнити запаси ракет. Про це він розповів у інтерв’ю ТСН.ua, передають Па...

Куди цілитиметься Росія та яким може бути ядерний удар по Україні - прогноз аналітиків

понеділок, 26 вересень 2022, 12:52

Російська армія зазнає в Україні поразки. Тому чутки про те, що Путін наважиться застосувати ядерну зброю, продовжують поширюватися. Експерти висловлюють різні думки щодо цього, передають Патріоти України. Журналісти французької агенції AFP поговорили ...