
Російські окупаційні війська дедалі частіше використовують старі та некондиційні боєприпаси. Це значно полегшує роботу українським військовим. Адже такі боєприпаси небезпечні для самих загарбників, зазначають Патріоти України.
За наявною інформацією Генштабу ЗСУ, одна з артилерійських бригад окупантів отримала дозвіл на використання старих та некондиційних боєприпасів. Це 165-а артилерійська бригада з Бєлогорська, що в Амурській області.
Українські військові попереджають, що використання таких боєприпасів "підвищує ризик їхньої детонації навіть при завантаженні та транспортуванні".
"Факти такої самодетонації боєприпасів на російських військових складах та арсеналах є добре відомими та відбуваються регулярно", – попередили українські військові.
Варто додати, що Бєлогорськ – майже на кордоні з Китаєм. Відстань до Києва – близько 8 тисяч кілометрів. Тож якщо росіяни вирішать перекинути ці боєприпаси в Україну, вони можуть здетонувати ще на території Росії.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....