"Можуть повною мірою насолодитися соціалістичною цивілізацією": У Північній Кореї для ядерників звели режимне спецмісто

Лідер Північної Кореї Кім Чен Ин побудував розкішне місто для розробників ядерної зброї, але об'єкт є режимним - виїхати з нього майже неможливо.

За даними BILD, повідомлення про те, що північнокорейський диктатор Кім Чен Ин випробовує ядерну зброю, надходять дедалі частіше. Як зазначається, щоб досягти прориву в розробці ядерної зброї, лідер країни вливає сотні мільйонів доларів у свою ядерну програму. Зокрема, він побудував для вчених і військових, які беруть участь у цьому проєкті, місто-супутник на півночі Пхеньяна.

"Товариш генеральний секретар побудував щасливий будинок для вчених. Вчені та інженери можуть повною мірою насолодитися соціалістичною цивілізацією", - розповідає північнокорейська пропаганда.

На території міста є практично все для забезпечення побуту, включно зі спортивними майданчиками, басейнами, культурними центрами. Водночас уточнюється мінус життя в цьому "щасливому будинку". Суть у тому, що так званій "ядерній еліті" не дозволяється залишати нове місто, яке ретельно охороняється. Для того, щоб виїхати за його межі, кожен житель повинен отримати спеціальну перепустку від влади.

BILD нагадало, що в рамках "ядерної програми" 18 березня військові КНДР під час навчань запустили над морем балістичну ракету, здатну нести відповідні боєголовки. Південнокорейські спецслужби доповідають, що Кім Чен Ин хоче ядерних переговорів зі США і для досягнення цієї мети нібито готовий розпочати регіональний конфлікт.

"Відтепер пряма ядерна загроза спрямована насамперед проти Сполучених Штатів і в другу чергу - проти їхніх союзників", - повідомляють південнокорейські спецслужби.

Союзники України готують свої ресурси до можливості ще 10 років війни. Зеленський вперше висловився, чи планує проводити перевибори голови держави, якщо теперішній стан справ затягнеться

понеділок, 22 липень 2024, 0:30

Якщо війна в Україні затягнеться, треба буде шукати інструмент для проведення президентських виборів. Про це Володимир Зеленський заявив в інтерв'ю для ВВС, зазначають Патріоти України. Глава держави відповів на запитання журналіста, чи перебуватиме на...

Московським бісам не указ: Папа Римський закликав до олімпійського перемир'я

неділя, 21 липень 2024, 23:56

Олімпіада-2024 пройде у Франції з 26 липня по 11 серпня. Папа Римський закликав до припинення воєн під час Олімпійських ігор . Під час недільної молитви у Ватикані Папа Римський Франциск закликав до перемир’я під час Олімпіади-2024 у Парижі. Про це по...