"Можуть тобі в ногу вистрелити, і їм за це нічого не буде": Окупант поскаржився на командирів (аудіо)

Російські військові скаржаться на своїх командирів через особливу жорстокість та агресивність. У рядах армії РФ підозрюють, що деякі офіцери вживають наркотики, щоб не відчувати втоми. Про це стало відомо з чергової перехопленої розмови окупанта з дружиною, передають Патріоти України.

Він жаліється на безкарність в ЗС Росії. "Тут у нас командири відморожені. Скажімо, на всю голову. Вони можуть тобі в ногу вистрелити і їм за це нічого не буде", – розповідає солдат Кремля.

За його словами, командири можуть вживати якісь наркотичні засоби. "Я взагалі думаю, що вони під якимось ЛСД чи ще якоюсь хр***ню", – припускає він.

Аргументує свої підозри окупант спираючись на власні спостереження за поведінкою військового керівництва. "Вони завжди у такому бадьорому стані… Він такий агресивний, розумієш? Таке ось тільки наркоша може зробити", – підсумовує він.

Американці обіцяють посилити тиск на Москву: У Держдепі США констатують, що Україна почала вигравати війну, а РФ не бажає миру.

четвер, 25 червень 2026, 6:05

​. Україні вдалося переломити ситуацію, і зараз вона виграє війну проти Росії. Про це заявив заступник державного секретаря з питань зовнішньої допомоги, гуманітарних питань та свободи віросповідання Джеремі Левін на Українському обіді, який організува...

Україну таємно озброїли американськими ЗРК MAAWLR

середа, 24 червень 2026, 22:50

На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...