Можуть відбутися вже цього тижня: Ердоган анонсував чергові перемовини з Путіним

Президент Туреччини Раджеп Таїп Ердоган анонсував чергові перемовини з російським президентом Володимиром Путіним. Вони можуть відбутися вже цього тижня і стосуватимуться експорту російських добрив. На його відновленні тривалий час наполягає РФ, і такий захід підтримує ООН, передають Патріоти України.

Як пишуть A Haber та TRT Haber, в інтерв’ю кільком місцевим телеканалам Ердоган заявив, що "Туреччина наразі є єдиною країною, яку називають посередником у російсько-українській війні". Він також переповів свій діалог із російським диктатором, поширивши брехню Путіна про український експорт зерна, на якій його напередодні викрило МЗС України.

"Пан Путін каже: "Я відправлю зерно через зерновий коридор, 44% звідси йде в Європу, давайте відправляти до слаборозвинених країни Африки". Я сказав йому: "Давайте перетворимо це на борошно і відправимо до слаборозвинених країн". Ми ще розмовлятимемо з паном Путіним", – заявив Ердоган, уточнивши, що розмова відбудеться за 2-3 дні.

Ердоган також пообіцяв сприяти виконання вимог РФ щодо експорту її добрив."Так само є потреба в добривах. Ми їх забезпечимо. Ми спробуємо полегшити [їх транспортування] для відправлення до слаборозвинених країн", – додав президент Туреччини.

Тікають прикрившись мирним населенням: Генштаб ЗСУ озвучив наслідки для окупантів через підрив Каховської ГЕС

четвер, 8 червень 2023, 7:36

В російських військах внаслідок підриву ГЕС є травмовані, загиблі та зниклі безвісті. Підрив Каховської ГЕС завдав втрат 7 десантній дивізії та 22 армійському корпусу. Окупанти відійшли на 5-15 км від Дніпра. Російські окупанти не були готові до наслід...

Гарантії для України: Деякі члени НАТО можуть ввести війська в Україну - ексгенсек Альянсу Расмуссен

четвер, 8 червень 2023, 6:34

Колишній генеральний секретар Північноатлантичного Альянсу Андерс Фог Расмуссен вважає, що в межах дискусії про майбутні гарантії безпеки для України окремі члени НАТО можуть погодитись на введення на українську територію своїх військ, пише The Guardia...