Можуть виникнути питання легітимності виборів, - голова партії "Слуга народу"

Явка на місцевих виборах на момент закриття виборчих дільниць склала 37%.

Голова партії "Слуга народу" Олександр Корнієнко прокоментував явку на місцевих виборах, заявивши, що у населення можуть виникнути питання щодо легітимності місцевої влади. В ефірі ток-шоу Савіка Шустера Корнієнко зазначив, що питання легітимності може виникнути через низьку явку, передають Патріоти України.

"Тут я погоджуся з кандидатом у мери Чернівців, що в таких умовах наступні п'ять років у людей будуть постійно виникати питання: чи не вибухи, а невеликі флуктуації щодо легітимності того чи іншого міського голови. Те, що ми зараз можемо прогнозувати - це буде багато спроб міськрад "знімати" мерів і т.ін. Звичайно, ми не будемо в цьому приймати участь, якщо це буде безпідставно, але можна прогнозувати, що така низька явка може, на жаль, викликати ці питання на наступні п'ять років", - заявив Корнієнко.

Хіти тижня. Кінець Трампа все більш скандальний та ганебний: Адвокати тікають з корабля, що тоне

вівторок, 24 листопад 2020, 15:00

"Выборы в США. Апдейт. В Джорджии вручную пересчитали две трети бюллетеней. Байден впереди на те же 14 тыс.", - пише у своєму блозі Олег Пономарь, передають Патріоти України, і продовжує:

З архіву ПУ. Де харчується кум Путіна: Оксана Марченко показала розкішну домашню кухню з позолотою (відео)

вівторок, 24 листопад 2020, 14:00

Кухню ведуча називала раніше улюбленим місцем в будинку. "Доброго ранку, друзі. Урізноманітнимо сніданок зеленим смузі, я його дуже люблю. Дивіться, як просто", - прокоментувала ролик 46-річна знаменитість. . Раніше в своїх інтерв'ю Оксана Марченко вж...