Можуть залишитися без кари? Влада ЦАР розповіла про злочини військових з РФ

В ході наступу на повстанців в Центральноафриканській Республіці (ЦАР) права людини порушували урядові війська і російські військові радники. Про це заявив міністр юстиції країни Арно Джубайє-Абазене, передають Патріоти України.

За його словами, люди, відповідальні за ці інциденти, діляться на три категорії, не рахуючи миротворців ООН: сили безпеки ЦАР, їх «російські інструктори», а також повстанці. Крім того, акти насильства здійснювали і солдати багатопрофільної комплексної місії ООН по стабілізації в ЦАР.
Військовослужбовців з ЦАР, які вчинили злочини, вже переслідують за законом. Рішення щодо представників з інших країн повинні прийняти уряди відповідних держав, додав Джубайє-Абазене. Нагадаємо, в кінці березня група експертів ООН звинуватила російських «найманців» в серйозних порушеннях прав людини в ЦАР. Повідомлялося, що мали місце страти, тортури під час допитів, арешти і вигнання цивільного населення.

Скрепи Мордору душать його рабів: Багато росіян хотіли б жити в такій країні, як Україна — Нуланд

середа, 1 грудень 2021, 23:36

Заступниця державного секретаря США Вікторія Нуланд попередила Росію, що Вашингтон може ввести проти Москви безпрецедентні санкції. Про це інформує Київський безпековий форум, котрий 1 грудня проходить у столиці України, зазначають Патріоти України. За...

"Туреччина підтримує вступ України до НАТО", - голова МЗС республіки Чавушоглу.

середа, 1 грудень 2021, 23:02

Як повідомляє агентство Anadolu, Чавушоглу, який зараз перебуває в Ризі, де проходить саміт міністрів іноземних справ НАТО, зазначив, що позицію Туреччини з цього питання він особисто неодноразово озвучував на засіданнях глав МЗС країн-учасниць Альянсу...