"Можуть завдати несподіваного удару": У ЗСУ розповіли, з якого напрямку РФ може раптово атакувати

Російські окупаційні війська наразі сконцентрували свої сили на східному напрямку. Водночас загарбники можуть завдати несподіваного удару з півдня нашої країни. Про це повідомила речниця оперативного командування "Південь" Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.

"Те, що вони перекидають більш підготовлені сили на схід – зрозуміло, що там зараз сконцентрований їхній пріоритет. Але південний регіон завжди залишався у них у полі зору – вони не випускають його з-під контролю і тримають як додатковий напрямок, на якому може бути завдано, скажімо так, несподіваного активного удару", - пояснила Гуменюк.

За її словами, українські захисники готові до будь-якого розвитку подій та продовжують ретельно відстежувати тактику ворога. Водночас речниця ОК "Південь" зауважила, що окупанти постійно змінюють тактику, маневруючи усіма наявними ресурсами.

"Навіть якщо спостерігати за корабельним угрупуванням – носії, навіть без особливих причин, можуть з'являтися та заходити до пунктів базування", - пояснила Гуменюк.

"Ніхто не вірить у наші червоні лінії": Пропагандисти Кремля влаштували істерику через передавання F-16 Україні

четвер, 1 червень 2023, 22:43

Російських пропагандистів охопила істерика через передавання винищувачів F-16 Україні, повідомляють Патріоти України. "Ніхто не вірить у наші червоні лінії, їм тепер не цікаво грати з нами", - переймаються кремлівські посіпаки, обговорюючи новини про п...

«Вагнерівцям» не вдається забратися з-під Бахмута – ЗСУ не відпускають

четвер, 1 червень 2023, 22:07

Найманці російської терористичної організації Група Вагнера все ще не вийшли з-під Бахмута, і зараз у них чергова нова дата «виведення». Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телемарафону. . Раніше ватажок Групи «Вагнер» ...