Мріяв про "подвиги": В Україні ліквідували "добровольця" із зачіскою "Іван-дурень" (фото)

В Україні ліквідували 33-річного уродженця Томської області РФ Дмитра Черепанова із зачіскою "Іван Дурень", передають Патріоти України.

Як повідомляє OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, пропагандисти називають Черепанова "добровольцем". Він нібито "мріяв служити батьківщині", як його прадід - ветеран Другої світової війни. У некролозі зазначається, що життя ліквідованого окупанта була "яскравим спалахом".

"Під "яскравим спалахом" автор некрологу у кілька рядків, напевно, мав на увазі останні миті життя російського окупанта", - з іронією додав Комахідзе.


"Не Росії розповідати, хто занурив Молдову в пітьму": В Кишиневі жорстко відповіли Маші Лавровій

п’ятниця, 2 грудень 2022, 0:26

Міністерство закордонних справ Молдови різко відповіло на твердження офіційної представниці російського зовнішньополітичного відомства Марії Захарової про те, що відключення електроенергії в країні є виною Кишинева. Про це йдеться в коментарі речника М...

ЄС домовився про обмеження ціни на російську нафту - Reuters

четвер, 1 грудень 2022, 23:52

Країни Європейського Союзу в четвер увечері досягли попередньої згоди щодо запровадження граничної ціни на російську нафту: вона попервах становитиме 60 доларів за барель і буде переглядатися кожні два місяці так, аби бути нижчою за ринкову. Про це йде...