Мріяв про "подвиги": В Україні ліквідували "добровольця" із зачіскою "Іван-дурень" (фото)

В Україні ліквідували 33-річного уродженця Томської області РФ Дмитра Черепанова із зачіскою "Іван Дурень", передають Патріоти України.

Як повідомляє OSINT-експерт Іраклій Комахідзе, пропагандисти називають Черепанова "добровольцем". Він нібито "мріяв служити батьківщині", як його прадід - ветеран Другої світової війни. У некролозі зазначається, що життя ліквідованого окупанта була "яскравим спалахом".

"Під "яскравим спалахом" автор некрологу у кілька рядків, напевно, мав на увазі останні миті життя російського окупанта", - з іронією додав Комахідзе.


"Росія має стати духовним лідером": Віщунка з Гоа шокувала "пророцтвами" на росТБ (відео)

неділя, 2 квітень 2023, 14:28

Російська пропаганда пробила нове дно, задуривши глядачам голови "прогнозами" відомої "віщунки" з Гоа. Невідома жінка у золотих аксесуарах та колоритному вбранні розповідала, яке велике майбутнє у Росії та "шалена енергетика" у російської землі, переда...

"Значні небойові втрати": Британська розвідка розповіла про вплив алкоголізму на російських вояк

неділя, 2 квітень 2023, 13:50

Втрати Росії з початку повномасштабного вторгнення становлять до 200 тисяч людей, водночас значна частина з них була спричинена небойовими причинами. Про це йдеться в недільному огляді розвідувального співтовариства міністерства оборони Великої Британі...