"Мріє змінити Путіна": Пономарьов назвав найбільш ймовірного наступника президента РФ

Колишній депутат Держдуми РФ, бізнесмен Ілля Пономарьов назвав першого заступника керівника Адміністрації президента РФ Сергія Кирієнка дуже впливовим політиком в Росії, який мріє змінити Володимира Путіна на посту президента, передають Патріоти України.

В інтерв'ю Дмитру Гордону він розповів, що в політику Кирієнко прийшов "через Юрія Ковальчука" – російського бізнесмена, основного акціонера банку "Росія". Його називають одним з найближчих соратників Путіна, який володіє сильним впливом.

"Він трудоголік, дійсно дуже чіткий менеджер. І якщо розглядати сферичного Путіна у вакуумі, а не в реальній обстановці, то, звичайно, Кирієнко виглядає зараз як найбільш ймовірний наступник", – сказав бізнесмен.

Пономарьов вважає, що Кирієнко відповідає всім умовам: по-перше, належить до "клану Ковальчуків"; по-друге, має солідний бізнес і політичний досвід.

"Він перевірений часом, абсолютно чітко лояльний владі, багато разів це довів. Тому всі умови у нього є. Але просто Путін нікуди не може піти. Путін же не може піти переможеним. Путіну треба історію з Україною доштовхати до якогось логічного кінця. "Або він нас веде в ЗАГС, або ми його – до прокурора в Гаагу". Тут ніякого іншого шляху в принципі немає", - вважає Пономарьов.

Також він переконаний: Путін не може просто взяти і передати повноваження Кирієнка. "Піти на півдорозі і сказати, що "тепер цю наречену танцює Кирієнко", – це абсолютно неможливо для Путіна", – вважає колишній депутат Держдуми РФ.

"У лісі зв'язку немає, деякі чоловіки навіть не знають, що їх на війну шлють": Як у Бурятії йде путінська "часткова" мобілізація

неділя, 25 вересень 2022, 13:53

Мобілізація в Росії почалася "судною ніччю" в Бурятії - так назвали там першу добу після звернення російського президента Володимира Путіна. З вечора 21 вересня в бурятських селах вручають повістки чоловікам від 18 до 72 років і вимагають терміново їха...

Протестувати або помирати все одно доведеться: Прикордонники ФСБ почали забороняти росіянам виїзд з країни (документ)

неділя, 25 вересень 2022, 13:43

Прикордонна служба ФСБ стала забороняти росіянам виїзд з країни на тлі оголошеної президентом РФ мобілізації. Про це у Телеграм пише глава правозахисної групи "Агора" Павло Чиков, передають Патріоти України. В опублікованому ним повідомленні йдеться, щ...