Мріють знищити всіх: Чоловік Симоньян на росТБ заявив, що Росія "зобов’язана" застосувати ядерну зброю, але є нюанс (відео)

Чоловік топпропагандистки Кремля Маргарити Симоньян режисер Тигран Кеосаян цинічно заявив, що Росія зобов'язана застосувати ядерну зброю, щоб перемогти у війні. Однак він при цьому натякнув на слабкість президента Володимира Путіна, передають Патріоти України.

Так, гучний заклик до ядерного удару пролунав у рамках пропагандистського шоу "Своя правда". Кеосаян брав активну участь в обговоренні війни РФ проти України і, сам того не помітивши, визнав провал російської армії на фронті..

"У жодній війні не може бути поразки у ядерної держави. Якщо у керівництва ядерної держави вистачить тестикул застосувати в цей конкретний момент ядерну зброю. Це постулат. Значить, ядерна держава, особливо така, як Росія, яка має тріаду, програти апріорі не може", – видав він. У словах Кеосаяна пролунав важливий меседж – Росія не програє тільки у разі завдання ядерного удару. На фронті вона впоратися вже не зможе.

Утилізація "вагнерівців" в Малі: З'явився супутниковий знімок залишків Іл-76, котрий перевозив російських найманців

неділя, 1 жовтень 2023, 1:45

За кілька метрів від хвостової частини літака можна помітити обгорілий автомобіль. За словами журналістів, це бронемашина VP11 китайського виробництва. . У Мережі з'явилися супутникові знімки компанії Maxar із місця аварії транспортного літака Іл-7...

Бої на Таврійському напрямку: Генерал Тарнавський розповів про втрати окупантів

субота, 30 вересень 2023, 23:52

На Таврійському напрямку триває бойова робота Сил оборони. За останню добу втрати окупаційних військ РФ склали 248 осіб, з яких 84 – безповоротні. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія", бригадний генерал Олекс...