Мруть ротами і втрачають техніку: Генерал Тарнавський назвав втрати росіян на Таврійському напрямку

На Таврійському напрямку українські військові впродовж доби ліквідували ще майже дві роти російських окупантів, інформують Патріоти України.

Як повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" бригадний генерал Олександр Тарнавський, наразі на цьому напрямку тривають бої. Зокрема, протягом минулої доби ворог 27 разів атакував українські позиції та здійснив 668 обстрілів.

Так, артилерійські підрозділи сил оборони Таврійського напрямку протягом доби виконали 1418 вогневих завдань. "Втрати ворога вбитими та пораненими склали майже дві роти. Знищено 14 одиниць військової техніки противника", - зазначив він.

Зокрема, шість бойових броньованих машин, малий тягач, гаубицю 2С19 "Мста-С", гаубицю 2А65 "Мста-Б", гармату 2А36 "Гіацинт-Б" та автомобільну техніку. Також було знищено 7 складів боєприпасів ворога.

Росіяни вдарили по столичному фармзаводу "Дарниця"

неділя, 28 червень 2026, 20:05

Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...

Сили оборони уразили черговий залізничний міст через Північнокримський канал - Генштаб

неділя, 28 червень 2026, 19:41

- Візіком карти. У Генштабі ЗСУ повідомили, що у ніч на 28 червня у окупованому Криму Сили оборони уразили залізничний міст у районі Ічок (колишній Ічківський, наразі Феодосійський район, - ПУ), який використовується окупантами для перекидання військ т...