Пізно ввечері 16 січня російські окупанти знову обстріляли Харків. Про це повідомив мер міста Ігор Терехов, передають Патріоти України.
"Харків під ракетним ударом. У місті лунають вибухи. Будьте обережні", – лаконічно повідомив він.
"Окупанти завдають удари. Жителі Харкова та області: перебувайте в укриттях", – додав голова Харківської ОВА Олег Синєгубов.
За інформацією монітирингових чатів, російські окупанти завдали ударів по Харкову із ЗРК С-300 з території Бєлгородщини. Пізніше Терехов уточнив, що росіяни завдали ударів по центру міста – саме туди, де немає жодної військової інфраструктури, а навпаки – розташована житлова забудова. "ДСНС вже працюють на місцях прильотів. Є інформація щодо поранених", – сказав мер Харкова.
Синєгубов уточнив, що окупанти завдали ударів по житловій інфраструктурі в середмісті Харкова, пошкоджено багатоповерхові будинки. Десять людей легко та середньо поранені, 43-річну жінку госпіталізували у тяжкому стані.
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...