"Мур-мур, цілувати тебе хочу": Одруженого "слугу народу" впіймали в Раді за інтимним листуванням з коханкою (фото, відео)

Дівчина працює у фірмі, яка зареєстрована на дружину нардепа.

Народний депутат від партії "Слуга народу" Олег Семінський під час засідання Верховної Ради листувався з коханкою. Про це повідомляє TK Media, передають Патріоти України.

За даними видання дівчину, з якою він листувався, звуть Катерина Демченко, хоча в телефоні нардепа вона записана як "Черк Нат Сівер". Вона працює в компанії, записаної на його дружину, і числиться помічником нардепа.

Катерина Демченко в своєму акаунті в Facebook вказала, що працює в "Тойота Центр Чернiгiв Сiвер-Авто". Компанія з такою ж назвою вказана в декларації нардепа Семінського - "Автомобiльна компанiя Сiвер-Авто" і належить його дружині Бушай Тетяні.

"Мур мур, цілувати тебе хочу, як минулого разу", - пише Семінський.

"Мммм, закрила очі, згадуючи. Хочу тебе", - відповідає йому якась "Черк Нат Сівер".

Потім цей самий контакт телефонує нардепу в WhatsApp. Він скидає і передзвонює. Висвічується номер. За цим номером в Telegram знаходить контакт Катерини Демченко - фото у неї в Facebook, в Telegram і в телефоні нардепа під ім'ям "Черк Нат Сівер" збігаються.

"Занадто співвідношення сил було не на нашу користь": Арестович зізнався, що був впевнений в захопленні Києва окупантами за два тижні

четвер, 11 серпень 2022, 20:40

Арестович розповів, що, коли виходив на брифінг про війну першого дня, то був упевнений, що його розстріляють за це протягом 12 годин. Гордон запитав радника глави ОПУ, чи розумів він, що протягом 12 годин Україні кінець. "Україні – не знаю. Я вірив, щ...

У Росії створили фейковий сайт "фонду Зеленського" для дискредитації президента України – ГУР Міноборони

четвер, 11 серпень 2022, 20:27

Адміністрація президента РФ погодила створення нової структури, афілійованої з російськими спецслужбами. Її головним завданням стане втілення інформаційної акції, спрямованої на дискредитацію президента України Володимира Зеленського у країнах Західної...