У п’ятницю, 13 грудня, співробітники поліції в Києві на цивільному авто підрізали легковий автомобіль після чого потерпілі самостійно їх зупинили. Водій легковика зателефонував знайомому генералу, який вислав на підмогу автобус силовиків, повідомляють Патріоти України з посиланням на “Київ Оперативний”.
Після зупинки автомобіля порушників, “правоохоронці” закрилися всередині, почали штрикати посвідченням і нецензурно лаятися, розповіли потерпілі.
“Ми викликали поліцію, але нічого не змінилося. Вже через 10 хвилин приїхав автобус з силовиками. Ті заламали всіх – і нас, і журналістів, і людей, які просто стояли поруч”, – розповіли постраждалі хлопці.
За їх словами, їх відвезли у відділення поліції, двох людей і зовсім побили. У решти – взяли відбитки пальців і протримали у відділенні протягом 4 годин. За цей час винуватці ДТП виїхали.
Рейтинг довіри поляків до президента Кароля Навроцького досяг історичного максимуму, перевищивши попередній рекорд, встановлений Шимоном Головнею. Навроцький отримав 54,8% позитивних оцінок довіри. Про це повідомляє Onet із посиланням на опитування IBR...
Бійці мотопіхотної бригади імені кошового отамана Костя Гордієнка показали ураження російської техніки на Вовчанському напрямку. Про це повідомили на сторінці 57-ї окремої мотопіхотної бригади, передають Патріоти України. . За даними підрозділу, росія...