У п’ятницю, 13 грудня, співробітники поліції в Києві на цивільному авто підрізали легковий автомобіль після чого потерпілі самостійно їх зупинили. Водій легковика зателефонував знайомому генералу, який вислав на підмогу автобус силовиків, повідомляють Патріоти України з посиланням на “Київ Оперативний”.
Після зупинки автомобіля порушників, “правоохоронці” закрилися всередині, почали штрикати посвідченням і нецензурно лаятися, розповіли потерпілі.
“Ми викликали поліцію, але нічого не змінилося. Вже через 10 хвилин приїхав автобус з силовиками. Ті заламали всіх – і нас, і журналістів, і людей, які просто стояли поруч”, – розповіли постраждалі хлопці.
За їх словами, їх відвезли у відділення поліції, двох людей і зовсім побили. У решти – взяли відбитки пальців і протримали у відділенні протягом 4 годин. За цей час винуватці ДТП виїхали.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...