У п’ятницю, 13 грудня, співробітники поліції в Києві на цивільному авто підрізали легковий автомобіль після чого потерпілі самостійно їх зупинили. Водій легковика зателефонував знайомому генералу, який вислав на підмогу автобус силовиків, повідомляють Патріоти України з посиланням на “Київ Оперативний”.
Після зупинки автомобіля порушників, “правоохоронці” закрилися всередині, почали штрикати посвідченням і нецензурно лаятися, розповіли потерпілі.
“Ми викликали поліцію, але нічого не змінилося. Вже через 10 хвилин приїхав автобус з силовиками. Ті заламали всіх – і нас, і журналістів, і людей, які просто стояли поруч”, – розповіли постраждалі хлопці.
За їх словами, їх відвезли у відділення поліції, двох людей і зовсім побили. У решти – взяли відбитки пальців і протримали у відділенні протягом 4 годин. За цей час винуватці ДТП виїхали.
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...
Російська влада та пропаганда роками просувають наратив про "війну" проти НАТО та колективного Заходу. Однак на практиці представники російської еліти, зокрема родина депутата, близького до глави Чечні Рамзана Кадирова, демонструють вражаюче лицемірств...