Перший транш від МВФ за програмою Stand-by для України буде виділено в червні. Таку заяву на своїй сторінці в Facebook зробив глава уряду України Денис Шмигаль, передають Патріоти України.
За його словами, перший транш складе 2,1 мільярда доларів. "Кошти будуть спрямовані до державного бюджету для підтримки економіки і допомоги людям", - уточнив він.
Всього ж в рамках даної програми Україна отримає 5 мільярдів доларів, вона розрахована на півтора року. "Всі структурні маяки, які прописані в документі, Україна повинна робити хоч з МВФ, хоч без нього. Це той порядок денний, який наша країна визначила для розвитку комфортної держави. І співпраця з МВФ на найближчі 18 місяців дасть нам можливість рухатися вперед як в цьому питанні, так і в стосунках з ЄС та іншими міжнародними партнерами", - уточнив Шмигаль.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...