МВФ дав "зелене світло": Коли Україна отримає перший транш кредиту

Перший транш від МВФ за програмою Stand-by для України буде виділено в червні. Таку заяву на своїй сторінці в Facebook зробив глава уряду України Денис Шмигаль, передають Патріоти України.

За його словами, перший транш складе 2,1 мільярда доларів. "Кошти будуть спрямовані до державного бюджету для підтримки економіки і допомоги людям", - уточнив він.

Всього ж в рамках даної програми Україна отримає 5 мільярдів доларів, вона розрахована на півтора року. "Всі структурні маяки, які прописані в документі, Україна повинна робити хоч з МВФ, хоч без нього. Це той порядок денний, який наша країна визначила для розвитку комфортної держави. І співпраця з МВФ на найближчі 18 місяців дасть нам можливість рухатися вперед як в цьому питанні, так і в стосунках з ЄС та іншими міжнародними партнерами", - уточнив Шмигаль.

З архіву ПУ. Досить цікава причина: У Росії пояснили, чому не захопили Маріуполь

понеділок, 23 листопад 2020, 23:30

Виявилося, що Маріуполь, на відміну від Донецька чи Луганська, - це "чужа земля". Так звана "армія ДНР" не захопила в 2014 році Маріуполь Донецької області, нібито, через те, що він знаходиться «на чужій землі». Про це в ефірі російського телебачення т...

Дружина Шарія захищала право Дорофєєвої крутити д...пою на Алеї Небесної сотні, - політтехнолог Голобуцький

понеділок, 23 листопад 2020, 23:20

Продюсери співачки зробили такий вибір локації свідомо – заради чистого хайпу. "Шарійова лярва знов блювонула на Україну і українське – це вона так захищала право Дорофєєвої крутити дупою на Алеї Небесної сотні, що й сама з азартом потопталась нашими м...