МВФ дав "зелене світло": Коли Україна отримає перший транш кредиту

Перший транш від МВФ за програмою Stand-by для України буде виділено в червні. Таку заяву на своїй сторінці в Facebook зробив глава уряду України Денис Шмигаль, передають Патріоти України.

За його словами, перший транш складе 2,1 мільярда доларів. "Кошти будуть спрямовані до державного бюджету для підтримки економіки і допомоги людям", - уточнив він.

Всього ж в рамках даної програми Україна отримає 5 мільярдів доларів, вона розрахована на півтора року. "Всі структурні маяки, які прописані в документі, Україна повинна робити хоч з МВФ, хоч без нього. Це той порядок денний, який наша країна визначила для розвитку комфортної держави. І співпраця з МВФ на найближчі 18 місяців дасть нам можливість рухатися вперед як в цьому питанні, так і в стосунках з ЄС та іншими міжнародними партнерами", - уточнив Шмигаль.

Хіти тижня. Командир роти "кіборгів" ДАП відповів на маніфест російських ветеранів проти війни в Україні (відео)

субота, 15 травень 2021, 18:00

Командир роти "кіборгів" Андрій Шараськін в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" 7 травнязробив низку зауважень до маніфесту російських ветеранів, які виступили проти війни з Україною, зазначають Патріоти України. . "Хороший маніфест, але та...