
Російські окупанти мають великі запаси радянської техніки. Про це в ефірі "Київ24" повідомив військовослужбовець, голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко, передають Патріоти України.
За його словами, в основному росіяни відправляють на фронт техніку радянського формату."Тільки елітні їхні бригади - типу морської піхоти чи десантні - отримують порівняно нову техніку або першочергово отримують модернізовані радянські зразки. Все решту воюють від куплених у Китаї через треті сторони ті ж самі "гольф-кари", колісні машину типу "Уралів", які вони насправді обладнують решітками та відправляють в атаку", - розповів військовий.
За його словами, зараз у росіян "акцент іде все ж таки на піхоту", при цьому бронетехніку вони намагаються максимально убезпечити - "власне, від дронів - навіть не від артилерії".
"Тобто ті самі танки, ті самі машини чи БМП, які вони використовують, вони їх обшивають бляхами, намагаються виставити ряд решіток, сіток. Причому сітки дуже цікаві - інколи ми спостерігаємо від капронових, нейлонових, до звичайних металевих. Тобто ми бачимо, що військово-промисловий комплекс, про який ми всі говоримо, що він зростає, що він якийсь унікальний - як правило, на лінії фронту ми бачимо дещо іншу ситуацію", - сказав Тимочко.
У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...
Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...